"Remont mostu nr inw.244/287/21 w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Roztoka Wielka - II postępowanie"
NADLEŚNICTWO PIWNICZNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00277245
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00277245/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-26 12:06
- Lokalizacja
- Piwniczna-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0b61ee7-e0c4-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7340018250
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00277245 z dnia 2022-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont mostu nr inw.244/287/21 w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Roztoka Wielka - II postępowanie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO PIWNICZNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545659
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zagrody 32
1.5.2.) Miejscowość: Piwniczna-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-350
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184464026
1.5.8.) Numer faksu: 184464194
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piwniczna@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://piwniczna.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://piwniczna.krakow.lasy.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remont mostu nr inw.244/287/21 w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Roztoka Wielka - II postępowanie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0b61ee7-e0c4-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277245
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00100379/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont mostu nr inw. 244/287/21 w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Roztoka Wielka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188002/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 441363,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont mostu nr inw. 244/287/21 w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Roztoka Wielka „
3.2 Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest Remont mostu nr inw. 244/287/21 w ciągu drogi leśnej w Leśnictwie Roztoka Wielka na potoku Wielka Roztoka w miejscowości Roztoka Ryterska. Remont ma na celu odtworzenie staniu pierwotnego. Lokalizacja obiektu oraz jego parametry charakterystyczne obiektu tj. długość mostu, światło mostu, szerokość konstrukcji mostu nie ulegną zmianie.
Przedmiotowy most nr inw. 244/287/21 zlokalizowany jest w ciągu drogi leśnej nr inw. 242/139/21 w km 3+117 w Leśnictwie
Roztoka Wielka zlokalizowanej na działkach 164/218 i 234/1. Most przekracza potok Wielka Roztoka w km 6+650.
3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ("OPZ") został określony w dokumentacji projektowej tj. załączniku nr 10 do
SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 800000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 800000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 800000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKODOMTEST Krzysztof Pajor
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691779880
7.3.4) Miejscowość: Iwkowa 544
7.3.5) Kod pocztowy: 32-861
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Budownictwo Komunikacyjne
inż, Walenty Kuśnierz
ul. Szkolna 10 b
33-300 Nowy Szącz
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 800000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |