Remont instalacji wodociągowej przeciwpożarowej wraz z remontem pomieszczenia technicznego - hydroforni i wodomiaru - w Szkole Podstawowej nr 381 przy ul. Drzymały 1 w Warszawie.
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00277371
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00277371/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-26 12:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-259ae4d0-d692-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00277371 z dnia 2022-07-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji wodociągowej przeciwpożarowej wraz z remontem pomieszczenia technicznego - hydroforni i wodomiaru - w Szkole Podstawowej nr 381 przy ul. Drzymały 1 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Dzielnicy Ursus
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976r. Nr 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: +48 224436000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursus.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji wodociągowej przeciwpożarowej wraz z remontem pomieszczenia technicznego - hydroforni i wodomiaru - w Szkole Podstawowej nr 381 przy ul. Drzymały 1 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-259ae4d0-d692-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277371
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012085/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Remont instalacji wodociągowej przeciwpożarowej wraz z remontem pomieszczenia technicznego - hydroforni i wodomiaru - w Szkole Podstawowej nr 381 przy ul. Drzymały 1 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00167120/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-XI-WZP.271.17.2022.IMA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 239005,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Remont instalacji wodociągowej przeciwpożarowej wraz z remontem pomieszczenia technicznego - hydroforni i wodomiaru - w Szkole Podstawowej Nr 381 przy ul. Drzymały 1 w Warszawie.
1. Klasyfikacja CPV:
- 45332000-3 roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
- 45453000-7 roboty remontowe i renowacyjne
- 45310000-3 roboty instalacyjne elektryczne
- 45311200-2 roboty w zakresie instalacji elektrycznych
2. Opisu przedmiotu zamówienia.
Zgodnie z załączonym projektem biura projektowego „SAN-PRO” ul. Dzieci Warszawy 17C/15, 02-495 Warszawa i STWiOR należy:
- w branży sanitarnej i budowlanej wykonać remont instalacji wodociągowej przeciwpożarowej wraz z remontem pomieszczenia technicznego – hydroforni i wodomiaru oraz dostosowanie ich do obowiązujących przepisów w budynku Szkoły Podstawowej nr 381 przy ul. Drzymały 1 w Warszawie (projektowana hydrofornia zlokalizowana będzie w piwnicy budynku) poprzez:
• wykonanie nawodnionej instalacji hydrantowej, zasilanej z miejskiej sieci wodociągowej wraz z hydrantami i szafkami z miejscem na gaśnice;
• dostawę, montaż i uruchomienie przy pomocy autoryzowanego serwisu wskazanego przez Producenta, zestawu hydroforowego zasilającego instalację p.poż. oraz przeprowadzi szkolenie przedstawicieli użytkownika z obsługi, bieżącej konserwacji i konieczności zlecania przeglądów zestawu hydroforowego, aby spełnić warunki gwarancji,
• montaż na zasileniu instalacji wodociągowej bytowo–gospodarczej zaworu priorytetu (pierwszeństwa),
• adaptację istniejącego pomieszczenia wlotu wody na pomieszczenie hydroforni z zestawem hydroforowym na cele p.poż.:
- wykonanie robót rozbiórkowych (skucie istniejącej posadzki, wybranie gruntu do uzyskania
projektowanej wysokości pomieszczenia hydroforni oraz korytarza);
- w związku z wysokim poziomem wód gruntowych przed wykonaniem prac należy wykonać częściowe osuszenie - obniżenie poziomu wody gruntowej w celu umożliwienia wykonania nowej posadzki;
- wykonanie nowej posadzki;
- wykonanie remontu ścian, stropu, montaż drzwi stalowych, wymiana okna;
• wykonanie robót poinstalacyjnych takich jak malowanie, szpachlowanie, naprawa posadzek na terenie szkoły.
- w branży elektrycznej wykonać:
- zasilanie,
- sterowanie,
- instalację oświetleniową,
- ochronę przeciwpożarową,
- ochronę przeciwprzepięciową,
- ochronę od porażeń.
Dokumentacja powykonawcza będzie składać się z:
- projektów powykonawczych na których kierownicy robót branżowych naniosą nieistotne zmiany i złożą na nich oświadczenie, że wykonali instalacje zgodnie z uzgodnionym projektem, wiedzą techniczną, polskimi normami, warunkami technicznymi i ustawą prawo budowlane,
- dokumentów dopuszczających do stosowania w budownictwie w tym między innymi atesty higieniczne, deklaracje właściwości użytkowych, Świadectw Dopuszczenia CNBOP-PIB,
- ogólnych warunków gwarancji i prawidłowo wypełnionych kart gwarancyjnych dostarczanych urządzeń,
- protokołów prób i badań wbudowanych urządzeń i instalacji.
3. Termin realizacji: trzy miesiące od dnia zawarcia umowy.
4. Wymagania i warunki związane z realizacją zamówienia:
1) Przedmiot umowy obejmuje prace na obiekcie gdzie odbywają się zajęcia szkolne,
2) Harmonogram prac należy ustalić z dyrekcją szkoły,
3) Wykonawca posiada wykwalifikowanych pracowników do przeszkolenia przedstawicieli Użytkownika, z obsługi, bieżącej konserwacji i konieczności zlecania przeglądów m.in. zestawu hydroforowego, aby spełnić warunki gwarancji.
4) Wykonawca uruchomi urządzenia przez przedstawiciela autoryzowanego serwisu.
5) Przed wbudowaniem materiałów i urządzeń Wykonawca dostarczy Zamawiającemu karty techniczne i ww. dokumenty w celu akceptacji.
Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy własnym transportem na własny koszt i odpowiedzialność, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217710 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264450 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217710 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Tronix s.c, Rafał Sowiński Krystyna Sowińska
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tronix s.c, Rafał Sowiński Krystyna Sowińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5272306543
7.3.3) Ulica: Jana Olbrachta 58A/173
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-111
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217710 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-198.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |