Budowa „Skweru Relaksu” przy ul. Dowbora Muśnickiego - BUDŻET OBYWATELSKI 2024
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00002419
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00002419/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-02 12:59
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-899ab32e-ff2c-417e-8bf3-95db92e4b4cd
- Identyfikator
- 5990112892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00002419 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa „Skweru Relaksu” przy ul. Dowbora Muśnickiego - BUDŻET OBYWATELSKI 2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W GORZOWIE WLKP.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003161962
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wełniany Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 695741735
1.5.8.) Numer faksu: 95 738-71-00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgm.gorzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.gorzow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9842071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa „Skweru Relaksu” przy ul. Dowbora Muśnickiego - BUDŻET OBYWATELSKI 20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-899ab32e-ff2c-417e-8bf3-95db92e4b4cd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00002419
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00087711/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Budżet Obywatelski 2024 "Osielowy Skwer Relaksu"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00513846
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP-002/45/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 159568,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa „Skweru Relaksu” przy ul. Dowbora Muśnickiego w Gorzowie Wielkopolskim w ramach „BUDŻETU OBYWATELSKIEGO” działka 337/17 OBRĘB 1 CHWALĘCICE, obejmująca wykonanie nawierzchni pieszych: chodnika z kruszywa zagęszczonego, schodów terenowych z kostki brukowej, elementów parkowych małej architektury wraz z nowymi nasadzeniami zieleni parkowej na terenie podwórka osiedlowego. Roboty wykonywane ręcznie i za pomocą narzędzi elektromechanicznych
W ramach inwestycji należy wykonać następujące prace:
1) Oczyszczenie z zabezpieczenie terenu
2) Ogrodzenie ternu ogrodzeniem budowlanym
3) Wytyczenie lokalizacji planowanych urządzeń i nawierzchni
4) Zdjęcie warstw gruntu, prace zemnie związane z niwelacją terenu
5) Wykonanie fundamentów pod elementy małej architektury
6) Przygotowanie terenu pod nawierzchnie utwardzone, przygotowanie podbudowy pod ciągi piesze
7) Wytyczenie lokalizacji nasadzeń
8) Sadzenie drzew i krzewów z całkowitą zaprawą dołów
9) Wykonanie nawierzchni utwardzonych i schodów z poręczą
10) Montaż elementów małej architektury i elementów wyposażenia
11) Uporządkowanie terenu, rekultywacja trawnika, prace porządkowe
12) Montaż tablicy regulaminowej wraz z logo Budżetu Obywatelskiego 2024
13) Wykonanie mapy powykonawczej
Szczegółowe wyposażenie stanowi:
- Ławka z oparciem – 6 szt.
- Kosz na odpady 60L - 2 szt.
- Pergola z ławka podwieszaną – 2 szt.
- Pergola zwykła – 2 szt.
- Projektowane dobór gatunków nasadzeń:
Drzewa:
- Wiśnia piłkowana obw. 14-16cm – 3 szt.
- Jabłoń rajska obw. 14-16cm – 8 szt.
Krzewy żywopłotowe:
- Buk zwyczajny – 204szt.
Krzewy ozdobne:
- Pęcherznica kalinolistna „Diabolo”– 78szt.
- Pęcherznica kalinolistna „Luteus” – 60szt.
- Bluszcz pospolity – 20szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączona do swz dokumentacja projektowa.
2. W ramach inwestycji po zakończeniu należy wykonać mapę geodezyjną powykonawczą w skali 1:250 szt. 4 celem dokonania aktualizacji w Ewidencji Gruntów i Budynków.
3. Zamawiający wymaga zaangażowania osoby posiadającej uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi określone przepisami Prawa budowlanego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, zatem koszt związany z zaangażowaniem Kierownika Budowy musi być uwzględniony w cenie oferty.
4. Dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować, jako wzajemnie wyjaśniające i uzupełniające w tym znaczeniu, iż w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niejasności lub wieloznaczności wykonania, Wykonawca nie będzie mógł ograniczyć zakresu swojego zobowiązania ani zakresu należytej staranności.
Do realizacji zamówienia należy stosować wyroby dopuszczone do obrotu i stosowania w budownictwie (art.10 ustawy z dnia 07 lipca 1994r - Prawo Budowlane). Za takowe uważa się wyroby spełniające wymagania określone w art. 5 ustawy z dnia 16 kwietnia 2004r o wyrobach budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299999,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554939,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 299999,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sabina Rusinek Usługi Ogólnobudowlane DAW-BUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5993053256
7.3.3) Ulica: Kos. Gdyńskich
7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wlkp.
7.3.5) Kod pocztowy: 66-400
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 299999,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |