Wykonanie operatów wodnoprawnych na odprowadzanie wód opadowych lub roztopowych z terenu kompl. wojskowych; odprowadzanie ścieków z terenu kompl. wojskowych z uzyskaniem uzgodnień i pozwoleń wodnopr.
Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00278161
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-26 15:01
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5860008452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Ochrona środowiska
Wykonawcy
17 przyznanych
ŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3062,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3554,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3062,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3923,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
4538,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
4046,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
2939,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3554,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3554,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
4046,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
4046,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
8474,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
2939,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3431,7 PLNŚRODOWISKO PLUS KĄKOL I PIETRZAK SPÓŁKA JAWNAZielona Góra, PL
3431,7 PLN"HYDROGEOTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Kielce, PL
12 054 PLN"HYDROGEOTECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ"Kielce, PL
12 054 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.