Przebudowa dróg leśnych w Nadleśnictwie Koniecpol

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KONIECPOL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00278168
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00278168/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-26 15:02
Lokalizacja
Koniecpol, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84c8b4b7-ebd5-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5730111039
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

2 przyznane

KRZYSZTOF TARNOWSKIRadków, PL · lot 0
775 142,97 PLN
KRZYSZTOF TARNOWSKIRadków, PL · lot 1
793 300,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278168 z dnia 2022-07-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg leśnych w Nadleśnictwie Koniecpol

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KONIECPOL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150027356

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Różana 11

1.5.2.) Miejscowość: Koniecpol

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-230

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: koniecpol@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://josephine.proebiz.com/pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg leśnych w Nadleśnictwie Koniecpol

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84c8b4b7-ebd5-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278168

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00206704/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zad. 1 - „Przebudowa drogi leśnej - dojazd pożarowy nr 44 w Leśnictwie Załęże” Zad. 2 - „Przebudowa drogi leśnej - dojazd pożarowy nr 103 w Leśnictwie Biała Wielka”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00209192/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.1.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1200524,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. 1: Przebudowa drogi leśnej - dojazd pożarowy nr 44 w Leśnictwie Załęże” na długości 2100 mb. obejmuje:
• Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze
• Roboty ziemne
• Podbudowy
• Odwodnienie
• Roboty wykończeniowe
Droga przebiega przez teren leśny - obręb ewidencyjny 0001 Koniecpol, Koniecpol Miasto, Powiat Częstochowski, Województwo Śląskie - biegnącej przez oddziały: 61, 60, 67, 66 – działka ewidencyjna nr 9100, 8934, 8940, 8939 oraz obręb ewidencyjny 0022 Koniecpol, Koniecpol Gmina, Powiat Częstochowski, Województwo Śląskie - biegnącej przez oddziały: 50, 49, 56, 57 – działka ewidencyjna nr 694, 693, 700, 701/
Droga posiada nawierzchnię utwardzoną kruszywem w km 0+000-1+850. Na odcinku w km 1+850 - 2+100 droga posiada nawierzchnię gruntową. W nawierzchni występują ubytki o różnej głębokości, są to ubytki pojedyncze oraz skupione na pewnej długości o różnej głębokości i powierzchni.
Ponadto oprócz ubytków w wyniku wizualnej oceny stanu nawierzchni stwierdzono :
• nieregularną szerokość,
• nierówności ,
• popękane ziarna kruszyw,
• deformację przekroju poprzecznego,
• zawyżone pobocza/ zanieczyszczone liśćmi, igliwiem i roślinnością/
• nieuregulowane spadki poprzeczne i podłużne,
• zakrzaczenia i samosiejki przy krawędzi jezdni, oraz w rowach
W km 0+604 i 1+517 zlokalizowane są przepusty pod koroną drogi. Z uwagi na ich stan techniczny przepusty przeznaczone są do wymiany.
Dopuszcza się kruszywa z następujących rodzajów skał: kruszywa kwarcytowe, bazaltowe, dolomitowe, wapień dewoński. Nie dopuszcza się stosowania materiałów kamiennych z wapieni jurajskich o barwie białej.

1) Informacje ogólne dotyczące realizacji zamówienia:
a) w cenie oferty należy uwzględnić:
 w przypadku korzystania z podwykonawców koordynowanie robót podwykonawców ponosząc za nich pełną odpowiedzialność;
 wykonywanie prac z uwzględnieniem wszystkich warunków i nakazów wynikających z uzgodnień i zobowiązań wzajemnych;
 doprowadzenie do należytego stanu i porządku miejsca prowadzenia robót, a także w razie korzystania z dróg, nieruchomości, obiektów, urządzeń które Wykonawca naruszy w celu realizacji przedmiotu zamówienia,
 naprawienie ewentualnych szkód związanych z prowadzeniem robót wyrządzonych osobom trzecim lub uszkodzenie mienia;
 koszty wszystkich mediów niezbędnych do realizacji zamówienia (prąd, woda itp.)
 obsługę geodezyjną jeśli wymagana,
 gospodarowanie odpadami zgodnie z zapisami w przedmiarach i opisach w projekcie;
b) warunki wykonania zamówienia, zobowiązania wykonawcy : wymagania dotyczące robót – wszystkie prace winny być zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, obowiązującymi normami, warunkami technicznymi, przepisami bhp, ppoż, wytycznymi SWZ oraz jej pozostałymi załącznikami.

2) Warunki rękojmi i gwarancji:
a) Na wykonany cały przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji minimum 36 miesięcy.
b) Wzór karty gwarancyjnej (do każdego z zadań) stanowi załącznik nr 13 do niniejszej SWZ, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy.
c) Termin gwarancji liczony będzie od daty bezusterkowego protokołu końcowego odbioru robót budowlanych.
d) Okresy gwarancji udzielane przez Podwykonawców muszą odpowiadać, co najmniej okresowi udzielonemu przez Wykonawcę i liczone będą od daty bezusterkowego protokołu końcowego odbioru robót budowlanych.
e) Wykonawca jest zobowiązany względem Zamawiającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne przedmiotu umowy przez okres 5 lat licząc od dnia sporządzenia protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy.

3) Rozwiązania równoważne.
Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie a następnie zastosowanie rozwiązań równoważnych - polegających na zastosowaniu innych materiałów i urządzeń niż podane w dokumentacji projektowej pod warunkiem zapewnienia wszystkich parametrów nie gorszych niż określone w tej dokumentacji. W takiej sytuacji zamawiający wymaga złożenia dokumentów, zawierających opis materiałów i urządzeń, proponowanych przez Wykonawcę, jako równoważne. Wykonawca powołujący się na rozwiązania równoważne – musi wykazać (udowodnić), że oferowane materiały i urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentacji. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych lub techniki wykonania robót budowlanych, Wykonawca musi wraz z drukiem „OFERTA” przedstawić oferowane materiały lub techniki wykonania robót budowlanych oraz dołączyć dokumenty potwierdzające parametry techniczne i analizę porównawczą, z której jednoznacznie będzie wynikać, że są one w pełni równoważne do rozwiązań wskazanych w dokumentacji postępowania. W przypadku gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w dokumentacji technicznej do niniejszego postępowania.
Pod pojęciem „parametry” rozumie się właściwości funkcjonalne i jakościowe (w tym spełnianie norm przywołanych w dokumentacji, opisującej przedmiot zamówienia), przeznaczenie, materiały, bezpieczeństwo i wytrzymałość.
W przypadku oferowania rozwiązań równoważnych, o których mowa wyżej – do oferty należy załączyć dokumenty (np. opisy techniczne, karty katalogowe, Deklaracje zgodności), opisujące zaproponowane materiały i urządzenia na potwierdzenie, że zastosowanie, materiałów, urządzeń, zaproponowanych przez Wykonawcę jako równoważne spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.

4) Szczegółowy opis zmówienia zawiera:
 Dokumentacja projektowa dla 2 zadań - załącznik nr 10;
 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych dla 2 zadań - (załącznik nr 11);
 Przedmiary robót dla 2 zadań (załącznik nr 12), jednakże przedmiary robót mają charakter jedynie pomocniczy, umożliwiający wykonawcy wycenę planowanych robót. Zamawiający nie przewiduje zwiększenia zakresu robót ponad to co zostało ujęte w przedmiarze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.5.) Wartość części: 600163,15 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zad. 2: Przebudowa drogi leśnej - dojazd pożarowy nr 103 w Leśnictwie Biała Wielka na długości 1605 mb. swoim zakresem obejmuje:
• Roboty pomiarowe i przygotowawcze
• Roboty ziemne
• Podbudowy
• Nawierzchnię
• Roboty wykończeniowe
W projekcie zawarto szczegółowy zakres robót drogowych przedstawiony w przedmiarze robót i części rysunkowej.
Wyznaczono wysokościowy reper roboczy o wartości Hp=101,30 na początku odcinka - góra granitowego słupka oddziałowego nr 285.
Droga przebiega przez teren leśny – obręb ewidencyjny 0010 Nakło, Lelów, Powiat Częstochowski, Województwo Śląskie – działki oznaczone nr ewidencyjnymi 2832, 2833, 2845, 2846 biegnącej przez oddziały: 285, 286, 290, 291. Początek - krawędź drogi leśnej gruntowej nr 105 koniec krawędź pasa drogowego przy drodze publicznej zgodnie z mapą sytuacyjną oraz schematami S-1 i S-3.
Droga posiada nawierzchnię gruntową o częściowym utwardzeniu tłuczniowym nie zapewniającą odpowiedniego spływu wód opadowych i transportu na potrzeby gospodarki leśnej. W nawierzchni występują ubytki o różnej głębokości, są to ubytki pojedyncze oraz skupione na pewnej długości o różnej głębokości i powierzchni . Droga nie posiada mijanek i zjazdów, a skrajnia drogi nie odpowiada warunkom wymaganym przepisami przeciwpożarowym.
Na zdecydowanej większości trasy drogi występują grunty mineralne – piaski . Rodzaj gruntu w podłożu określono metodą makroskopową i organoleptyczną i zakwalifikowano do grupy nośności G1.
Ze względu na funkcję oraz warunki eksploatacji drogi leśne różnią się w istotny sposób od dróg publicznych. Drogi leśne nie są przystosowane do szybkiego ruchu samochodów oraz dużego natężenia ruchu. Tym nie mniej muszą gwarantować minimum komfortu jazdy, a przede wszystkim przejezdność w ciągu całego roku. Konstrukcji nawierzchni dróg leśnych nie projektuje się na wieloletni okres bezremontowej eksploatacji.
W związku z powyższym konstrukcję nawierzchni dobrano z Poradnika Technicznego – Drogi Leśne.
Przebudowę drogi planuje się na odcinku 1605 mb. Zaprojektowano następującą konstrukcję drogi :
• warstwa odsączająca z pospółki 15 cm
• podbudowa z kruszywa 0-63 gr. 18 cm po zagęszczeniu
• nawierzchnia z kruszywa 0-31,5 gr. 9 cm po zagęszczeniu z zamiałowaniem drobnym kruszywem 0-4
• następujących parametrach:
• szerokość jezdni 3,50 m - spadek poprzeczny daszkowy 3% w km 0+000-1+455 jednostronny w km 1+455-1+605 (łuk poziomy w km 1+465)/
• szerokość poboczy 0,75 m (w km 1+470 – 1+605 szerokość pobocza 1,0 m) - spadek poprzeczny 6% / w km 1+455-1+605 spadek pobocza po prawej stronie drogi 3% oraz na łuku poziomym w km 1+465/
• szerokość korony drogi 5,00 - 5,25 m

Do wykonania podbudowy i nawierzchni dopuszcza się kruszywa z następujących rodzajów skał: kruszywa kwarcytowe, bazaltowe, dolomitowe, wapień dewoński. Nie dopuszcza się stosowania materiałów kamiennych z wapieni jurajskich o barwie białej.
1) Informacje ogólne dotyczące realizacji zamówienia:
a) w cenie oferty należy uwzględnić:
 w przypadku korzystania z podwykonawców koordynowanie robót podwykonawców ponosząc za nich pełną odpowiedzialność;
 wykonywanie prac z uwzględnieniem wszystkich warunków i nakazów wynikających z uzgodnień i zobowiązań wzajemnych;
 doprowadzenie do należytego stanu i porządku miejsca prowadzenia robót, a także w razie korzystania z dróg, nieruchomości, obiektów, urządzeń które Wykonawca naruszy w celu realizacji przedmiotu zamówienia,
 naprawienie ewentualnych szkód związanych z prowadzeniem robót wyrządzonych osobom trzecim lub uszkodzenie mienia;
 koszty wszystkich mediów niezbędnych do realizacji zamówienia (prąd, woda itp.)
 obsługę geodezyjną jeśli wymagana,
 gospodarowanie odpadami zgodnie z zapisami w przedmiarach i opisach w projekcie;
b) warunki wykonania zamówienia, zobowiązania wykonawcy : wymagania dotyczące robót – wszystkie prace winny być zrealizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, obowiązującymi normami, warunkami technicznymi, przepisami bhp, ppoż, wytycznymi SWZ oraz jej pozostałymi załącznikami.

2) Warunki rękojmi i gwarancji:
a) Na wykonany cały przedmiot zamówienia Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji minimum 36 miesięcy.
b) Wzór karty gwarancyjnej (do każdego z zadań) stanowi załącznik nr 13 do niniejszej SWZ, który jest jednocześnie załącznikiem do umowy.
c) Termin gwarancji liczony będzie od daty bezusterkowego protokołu końcowego odbioru robót budowlanych.
d) Okresy gwarancji udzielane przez Podwykonawców muszą odpowiadać, co najmniej okresowi udzielonemu przez Wykonawcę i liczone będą od daty bezusterkowego protokołu końcowego odbioru robót budowlanych.
e) Wykonawca jest zobowiązany względem Zamawiającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne przedmiotu umowy przez okres 5 lat licząc od dnia sporządzenia protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy.

3) Rozwiązania równoważne.
Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie a następnie zastosowanie rozwiązań równoważnych - polegających na zastosowaniu innych materiałów i urządzeń niż podane w dokumentacji projektowej pod warunkiem zapewnienia wszystkich parametrów nie gorszych niż określone w tej dokumentacji. W takiej sytuacji zamawiający wymaga złożenia dokumentów, zawierających opis materiałów i urządzeń, proponowanych przez Wykonawcę, jako równoważne. Wykonawca powołujący się na rozwiązania równoważne – musi wykazać (udowodnić), że oferowane materiały i urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w dokumentacji. W przypadku zaoferowania materiałów równoważnych lub techniki wykonania robót budowlanych, Wykonawca musi wraz z drukiem „OFERTA” przedstawić oferowane materiały lub techniki wykonania robót budowlanych oraz dołączyć dokumenty potwierdzające parametry techniczne i analizę porównawczą, z której jednoznacznie będzie wynikać, że są one w pełni równoważne do rozwiązań wskazanych w dokumentacji postępowania. W przypadku gdy Wykonawca nie złoży w ofercie dokumentów o zastosowaniu innych materiałów i urządzeń, to rozumie się przez to, że do kalkulacji ceny oferty ujęto materiały i urządzenia zaproponowane w dokumentacji technicznej do niniejszego postępowania.
Pod pojęciem „parametry” rozumie się właściwości funkcjonalne i jakościowe (w tym spełnianie norm przywołanych w dokumentacji, opisującej przedmiot zamówienia), przeznaczenie, materiały, bezpieczeństwo i wytrzymałość.
W przypadku oferowania rozwiązań równoważnych, o których mowa wyżej – do oferty należy załączyć dokumenty (np. opisy techniczne, karty katalogowe, Deklaracje zgodności), opisujące zaproponowane materiały i urządzenia na potwierdzenie, że zastosowanie, materiałów, urządzeń, zaproponowanych przez Wykonawcę jako równoważne spełnia wymagania określone przez Zamawiającego.

4) Szczegółowy opis zmówienia zawiera:
 Dokumentacja projektowa dla 2 zadań - załącznik nr 10;
 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych dla 2 zadań - (załącznik nr 11);
 Przedmiary robót dla 2 zadań (załącznik nr 12), jednakże przedmiary robót mają charakter jedynie pomocniczy, umożliwiający wykonawcy wycenę planowanych robót. Zamawiający nie przewiduje zwiększenia zakresu robót ponad to co zostało ujęte w przedmiarze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.5.) Wartość części: 600360,97 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 775142,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 951896,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 775142,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU RADEK Krzysztof Tarnowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5771010938

7.3.4) Miejscowość: Radków

7.3.5) Kod pocztowy: 29-135

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 775142,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 793300,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 936507,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 793300,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU RADEK Krzysztof Tarnowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5771010938

7.3.4) Miejscowość: Radków

7.3.5) Kod pocztowy: 29-135

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 793300,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane