Realizacja inwestycji: Budowa oświetlenia przy ul. Ogrodowej i części Tęczowej; Budowa oświetlenia wzdłuż ścieżki rowerowej zlokalizowanej przy ul. Toruńskiej; Budowa oświetlenia w ulicy Spokojnej

MIASTO CHEŁMŻA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00278419
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00278419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-27 07:29
Lokalizacja
Chełmża, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eda1ff36-fd15-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8792582481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278419 z dnia 2022-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja inwestycji: Budowa oświetlenia przy ul. Ogrodowej i części Tęczowej; Budowa oświetlenia wzdłuż ścieżki rowerowej zlokalizowanej przy ul. Toruńskiej; Budowa oświetlenia w ulicy Spokojnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO CHEŁMŻA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118690

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Hallera 2

1.5.2.) Miejscowość: Chełmża

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-140

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 56 675 22 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.chelmza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.chelmza.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.chelmza.pl/1532,zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja inwestycji: Budowa oświetlenia przy ul. Ogrodowej i części Tęczowej; Budowa oświetlenia wzdłuż ścieżki rowerowej zlokalizowanej przy ul. Toruńskiej; Budowa oświetlenia w ulicy Spokojnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eda1ff36-fd15-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00004669/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa oświetlenia przy ul. Ogrodowej i części Tęczowej

1.1.4 Budowa oświetlenia wzdłuż ścieżki rowerowej zlokalizowanej przy ul. Toruńskiej

1.1.5 Budowa oświetlenia w ulicy Spokojnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241636/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKM.271.1.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130517,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia ulicznego wzdłuż dróg gminnych, z podziałem na następujące zadania:
Zadanie Nr 1 - Budowa oświetlenia przy ul. Ogrodowej i części Tęczowej
Zadanie Nr 2 - Budowa oświetlenia wzdłuż ścieżki rowerowej zlokalizowanej przy ul. Toruńskiej;
Zadanie Nr 3 - Budowa oświetlenia w ulicy Spokojnej
Przedmiot zamówienia: należy zaprojektować zgodnie z wymogami technicznymi i nomami w zakresie budowy oświetlenie drogowego, na drogach gminnych. W pracach projektowych należy przewidzieć możliwość rozbudowy instalacji oświetleniowej w przyszłości.
Roboty budowlane związane z wykonaniem oświetlenia drogowego będą prowadzone w szerokościach linii rozgraniczających drogi zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i jednocześnie zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211598,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211598,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane