Przebudowa leśniczówki leśnictwa Drzewiny

Nadleśnictwo Kaliska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00278458
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00278458/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-27 07:52
Lokalizacja
Kaliska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9de9b1cf-ebe1-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5920006386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie ram drzwiowych i okiennychInstalowanie wentylacjiIzolacja cieplnaInstalacje hydrauliczneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty elewacyjneKładzenie płytekKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

GRAŻYNA BAJONCZAKŁubiana, PL · lot 0
513 074,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278458 z dnia 2022-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa leśniczówki leśnictwa Drzewiny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kaliska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 64

1.5.2.) Miejscowość: Kaliska

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-260

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 058 5889818

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kaliska@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kaliska.gdansk.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa leśniczówki leśnictwa Drzewiny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9de9b1cf-ebe1-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278458

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041341/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku mieszkalnego - leśniczówka Drzewiny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00209340/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.20.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 434444,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa budynku mieszkalnego - leśniczówki leśnictwa Drzewiny, działka nr 827, obręb Konarzyny, gmina Stara Kiszewa, powiat kościerski, zgodnie z Decyzją pozwoleniem na budowę nr AB.6740.827.1.2019 z dnia 03.12.2019 roku. Obiekt o powierzchni zabudowy 127,67m2, wolnostojący, parterowy, podpiwniczony, w technologii murowanej, z cegły, z dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej, o kącie pochylenia połaci 45 stopni, krytym dachówka betonową. Zakres prac po uwzględnieniu zmian w stosunku do projektu oraz robót dodatkowych obejmuje: prace rozbiórkowe (częściowo ścian wewnętrznych, komina, posadzek, sufitów, schodów, instalacji centralnego ogrzewania, elektrycznej na parterze oraz oświetlenia zewnętrznego, wodno-kanalizacyjnej, daszku nad wejściem, chodnika), utylizację zdemontowanych materiałów, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie nowego komina systemowego (komplet wraz z obudową z cegły klinkierowej ponad połać dachu), wykonanie wentylacji w budynku (dwóch sypialni na parterze, łazienki oraz kotłowni), docieplenie stropu nad parterem (wełna mineralna gr 20 cm z wykończeniem podłóg na poddaszu płytą OSB gr 22 cm), docieplenie ścian zewnętrznych od strony wewnętrznej (z wełny mineralnej gr 10 cm, z okładziną ścian z płyty kartonowo-gipsowych), w pomieszczeniu kuchni dodatkowo wzmocnienie ściany płytą OSB gr 18 cm, wykonanie na parterze ściany działowej murowanej (wydzielającej część komunikacyjną), montaż podciągów (dwuteownik stalowy I NP), remont pomieszczenia łazienki lokalu mieszkalnego wraz z montażem nowej armatury, wykonanie podłóg z paneli drewnopodobnych w pomieszczeniach dwóch sypialni, w pozostałych pomieszczeniach płytka gresowa drewnopodobna, w pomieszczeniu wc przy kancelarii prace remontowe dotyczą jedynie odmalowania sufitu, wymiana parapetów wewnętrznych drewnianych klejonych w kolorze drewna na parterze oraz poddaszu, wykonanie nowych schodów stalowych do piwnicy
(stopnie z kraty typu Wema) oraz nowych schodów dębowych lub bukowe na poddasze, z kompletną balustradą oraz poręczą, wymianę 10 szt. belek stropowych, wzmocnienie belek stropowych 17m, naprawę dwóch narożników muru ceglanego, czyszczenie, odgrzybienie elewacji, uzupełnienie ubytków elewacji oraz ubytków parapetów zewnętrznych, wykonanie opaski wokół budynku z kostki betonowej oraz nowego chodnika o powierzchni ok 31 m2, wykonanie nowego daszku nad wejściem do kancelarii leśnictwa, odnowienie konstrukcji drewnianej zadaszenia wejścia do lokalu mieszkalnego (werandy), oczyszczenie i pomalowanie balustrady metalowej zewnętrznej do kancelarii oraz pokrywy zsypu do piwnicy, wykonanie robót instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania (kocioł na drewno zgazowujący typu np. Atmos), wymiana starego systemu uzdatniania z odżelaziaczem, wykonanie instalacji elektrycznej na parterze z podłączeniem istniejącej instalacji w piwnicy i poddaszu (wymian kabla zasilającego z piwnicy ok 10m, montaż urządzenia ups przy piecu -minimum 10godzin pracy, montaż licznika głównego na zewnątrz oraz podlicznika na kancelarię, przełożenie istniejącej instalacji teletechnicznej z dachu do kancelarii.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45321000-3 - Izolacja cieplna

43328000-8 - Instalacje hydrauliczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 513074,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553044,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 513074,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INAMAR Grażyna Bajonczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911001716

7.3.3) Ulica: Jesienna 11

7.3.4) Miejscowość: Łubiana

7.3.5) Kod pocztowy: 83-407

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 513074,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane