Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Orońsko, w rejonie ulic: Dworskiej, Górnej i Cichej – etap 2,3,5.

GMINA OROŃSKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00278536
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00278536/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-27 08:23
Lokalizacja
Orońsko, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4982db42-e566-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7991922134
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN WIECZOREKRadom, PL · lot 0
1 894 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278536 z dnia 2022-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Orońsko, w rejonie ulic: Dworskiej, Górnej i Cichej – etap 2,3,5.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OROŃSKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223860

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna

1.5.2.) Miejscowość: Orońsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-505

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48/6185900

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@oronsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oronsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Orońsko, w rejonie ulic: Dworskiej, Górnej i Cichej – etap 2,3,5.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4982db42-e566-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278536

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040538/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w Orońsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194652/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.4.2022.JS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w m. Orońsko, w rejonie ulic: Dworskiej, Górnej i Cichej – etap 2,3,5”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Zakres etapu 2 obejmuje:
- ul. Cichą na całym odcinku od studni istniejącej do studni S101 o długości całkowitej 279,5m
- przyłącza od odcinków sieci j. w. do pierwszej studzienki na posesji
- utwardzenie nawierzchni tłuczniem.
Zakres etapu 3 obejmuje:
- boczną ulicę od ulicy Dworskiej na odcinku od studni S53 do studni S63 o długości całkowitej 269,5m
-przyłącza od odcinków sieci j. w. do pierwszej studzienki na posesji
- utwardzenie nawierzchni tłuczniem.
Zakres etapu 5 obejmuje:
- odcinek od korka przy studni S4 do studni S80 o długości całkowitej 202,0m
- odcinek od studni S78 do studni S90 o długości całkowitej 198,5m
- odcinek od korka przy studni S12 do studni S71 o długości całkowitej 131,0
- odcinek od korka przy studni S25 do studni S52 o długości całkowitej 105,0m
- przyłącza od odcinków sieci j. w. do pierwszej studzienki na posesji
- utwardzenie nawierzchni tłuczniem odcinka S25-S52 oraz odcinka S12-S71
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1894200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1894200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1894200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługowy Zakład Hydrauliczny Marian Wieczorek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7960017121

7.3.3) Ulica: Warszawska

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1894200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-30
2022-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane