(9/ZP/2022) Roztwory wzbogacające i płyny infuzyjne
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00278567
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-27 08:33
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542231201
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Płyny dożylneRoztwory do wstrzykiwania
Wykonawcy
4 przyznane
MACO PHARMA POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
230 029,2 PLNMACO PHARMA POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
230 029,2 PLNNOVOHEMO K.E. NYCZKA SPÓŁKA JAWNAWROCŁAW, PL
100 332,2 PLNMACO PHARMA POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
230 029,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.