PSP nr 21 - wzmocnienie ścian budynku szkoły
MIASTO OPOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00278585
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00278585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-27 08:38
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b48c9ea6-f600-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7543009977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278585 z dnia 2022-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PSP nr 21 - wzmocnienie ścian budynku szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OPOLE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-015
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PSP nr 21 - wzmocnienie ścian budynku szkoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b48c9ea6-f600-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225226/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wzmocnień w uszkodzonej części budynku PSP nr 21 w Opolu przy ul. Henryka
Sienkiewicza 4.
Należy wykonać wzmocnienie fundamentów przez ich podbicie (w jednym z narożników obok parkingu szkolnego) oraz
wykonanie ściągów stalowych w poziomie parteru i piwnicy.
W ramach specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) Zamawiający umieszcza na stronie internetowej
https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html w formie plików do pobrania: dokumentację projektową i wzór
umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262310-7 - Zbrojenie
45442100-8 - Roboty malarskie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie przewidzianym na składanie ofert zostały złożone 2 oferty. Cena oferty najtańszej to 241 053,01 zł., która przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 219 596,00 zł. Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 241053,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284500,00 PLN
| 2022-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |