WYKONANIE AKTUALIZACJI DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ W CELU REALIZACJI ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA SANITARIATÓW NA POZIOMIE PARTERU W BUDYNKU CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W TCZEWIE PRZY UL. SOBIESKIEGO 10A”
Powiat Tczewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00002487
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00002487/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-02 13:07
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b674ed69-bae7-4f53-9b5a-83a80dd54e8c
- Identyfikator
- 5932140707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00002487 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
WYKONANIE AKTUALIZACJI DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ W CELU REALIZACJI ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA SANITARIATÓW NA POZIOMIE PARTERU W BUDYNKU CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W TCZEWIE PRZY UL. SOBIESKIEGO 10A”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tczewski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiat.tczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE AKTUALIZACJI DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ W CELU REALIZACJI ZADANIA PN. „PRZEBUDOWA SANITARIATÓW NA POZIOMIE PARTERU W BUDYNKU CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W TCZEWIE PRZY UL. SOBIESKIEGO 10A”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b674ed69-bae7-4f53-9b5a-83a80dd54e8c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00002487
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045107/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.13 Aktualizacja dokumentacji projektowej dla przebudowy sanitariatów w budynku ZST ul. Sobieskiego 10a w ramach realizacji zadania pn. "Poprawa jakości kształcenia zawodowego..." - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych Powiatu Tczewskiego - poprzez prace budowlane - etap II" dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 Działanie 6.2 Infrastruktura edukacji włączającej i zawodowej, w zakresie określonym Rozdziale 4 SWZ.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00654966
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.28.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 22130,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na aktualizacji dokumentacji projektowej w celu realizacji zadania pn. „Przebudowa sanitariatów na poziomie parteru w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego w Tczewie przy ul. Sobieskiego 10a”, w zakresie określonym w Rozdziale 4 SWZ.
W ramach realizowanego przez Powiat Tczewski zadania pn. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych Powiatu Tczewskiego – poprzez prace budowlane – etap II”, Zamawiający posiada dokumentację pn. „Przebudowa sanitariatów na poziomie parteru oraz przebudowa wentylacji technologicznej w pomieszczeniu spawalni i pracowni obróbki plastycznej w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego w Tczewie przy ul. Sobieskiego 10a”. W chwili obecnej, m.in. z uwagi na ograniczenia finansowe, Powiat Tczewski planuje realizację robót budowlanych w mniejszym zakresie, w związku z powyższym w ramach ww. posiadanej dokumentacji, planuje się wyodrębnienie zakresu wykonawczego, dla którego niezbędne jest opracowanie dokumentacji pod nową nazwą „Przebudowa sanitariatów na poziomie parteru w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego w Tczewie przy ul. Sobieskiego 10a”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a zwiększenie tej kwoty nie jest możliwe.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47000,00 PLN
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |