Modernizacja boksów wewnętrznych w budynku psiarni w schronisku dla zwierząt w Elblągu
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00278703
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00278703/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-27 09:12
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a6354c1-e7c3-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278703 z dnia 2022-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boksów wewnętrznych w budynku psiarni w schronisku dla zwierząt w Elblągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/elblag/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boksów wewnętrznych w budynku psiarni w schronisku dla zwierząt w Elblągu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a6354c1-e7c3-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278703
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233853/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.43.2022.EG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
Modernizacja boksów wewnętrznych w budynku psiarni w schronisku dla zwierząt w Elblągu
Przedmiot główny:
CPV: 45.22.36.00-2
Nazewnictwo wg CPV: Roboty budowlane w zakresie psiarni
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych:
ul. Królewiecka 233, 82-300 Elbląg, (dz. Nr 542/2 obr. 5)
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pomieszczeń wewnątrz budynków psiarni w schronisku dla zwierząt przy ul. Królewieckiej 233 w Elblągu.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1. roboty rozbiórkowe,
2. remont posadzek, okładzin ściennych i sufitów,
3. wymianę ogrodzenia boksów wewnątrz budynku,
4. wymianę stolarki drzwiowej,
5. wykonanie ogrzewania podłogowego w boksach,
6. wykonanie stanowiska do kąpieli zwierząt,
7. wykonanie nowych punktów poboru wody,
8. wykonanie kanalizacji odpływowej, w tym kratek ściekowych,
9. wymianę skorodowanej instalacji odgromowej z dostosowaniem jej do obowiązującej normy,
10. wymianę istniejącej instalacji elektrycznej wykonanej natynkowo na instalację podtynkową,
11. wymianę opraw oświetleniowych na energooszczędne LED, IP67 i osprzętu na osprzęt IP67,
12. przeniesienie istniejącej rozdzielnicy elektrycznej (w obecnej lokalizacji koliduje z istniejącą instalacją wodociągową).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223600-2 - Roboty budowlane w zakresie psiarni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta. Cena oferty, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448033,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 448033,54 PLN
| 2022-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |