Realizacja robót budowlanych dla zamierzenia inwestycyjnego pn. „Budowa magazynu MPS PWL w K-8685 w Bydgoszczy” – zadanie 11336.

RZI Bydgoszcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00278813
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00278813/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-27 09:40
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6688e5ec-eb0e-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5541006057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278813 z dnia 2022-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych dla zamierzenia inwestycyjnego pn. „Budowa magazynu MPS PWL w K-8685 w Bydgoszczy” – zadanie 11336.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: RZI Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090570782

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podchorążych 33

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-915

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzibydgoszcz@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rzibydgoszcz.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazkupowa.pl/pn/rzibydgoszcz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja robót budowlanych dla zamierzenia inwestycyjnego pn. „Budowa magazynu MPS PWL w K-8685 w Bydgoszczy” – zadanie 11336.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6688e5ec-eb0e-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278813

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00037683/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 zadanie 11336 - budowa magazynu MPS Bydgoszcz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00208215/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIB/TP1/4/R/6

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres rzeczowy zamierzenia obejmuje wykonanie prac budowalnych polegających na:

• wykonaniu budynku o następujących parametrach:

- Powierzchnia zabudowy budynku - 155,98 m2
- Powierzchnia użytkowa budynku - 131,80 m²
- Kubatura budynku brutto - 621,00 m3
- Kubatura budynku netto - 436,50 m3
- Długość budynku - 18,18 m
- Szerokość budynku - 5,58m
- Wysokość konstrukcyjna budynku - 4,00 m
- Wysokość budynku w stanie wykończonym - 4,11 m
- Liczba kondygnacji - 1 naziemna
- Kategoria obiektu - niski
• wyposażenie budynku w następujące sieci i instalacje:

- kanalizacja sanitarna - Odprowadzenie ścieków sanitarnych do sieci kanalizacji sanitarnej poprzez zaprojektowane przyłącze, nawiązane do sieci wodociągowej na terenie działki.
- kanalizacja deszczowa - Odprowadzenie wód opadowych z dachu i z powierzchni utwardzonych, za pomocą wpustów, odwodnień liniowych poprzez sieci przewodów do sieci kanalizacji deszczowej projektowanej na terenie działki.
- instalacja centralnego ogrzewania - Zastosowanie grzejnika płytowego w pomieszczeniu administracyjnym oraz nagrzewnice wodne w wykonaniu przeciwwybuchowym.
- instalacja ciepłej wody użytkowej – do umywalki w toalecie przy pomieszczeniu administracyjnym.
- Instalacja wentylacyjna – Wykonanie wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej w wykonaniu przeciwwybuchowym w klasie Ex- IIA,T3. Wykonanie wentylacji grawitacyjnej.
- instalacje elektryczne, niskonapięciowe – obiekt zasilany o z projektowanego złącza kablowego z sieci na terenie. Przewiduje się wykonanie:
- oświetlenia;
- gniazd wtykowych ogólnych 230V/400V;
- oświetlenia awaryjnego;
- ochrony przepięciowej;
- instalacji odgromowej;
- instalacji SSWiN, SKD, TNS,
- instalacji sieci strukturalnej.

• w ramach zagospodarowania terenu należy przewidzieć:
- rozbiórkę nawierzchni;
- wycinkę wskazanych drzew;
- likwidację i przełożenie instalacji zewnętrznych;
- budowę budynku magazynowego;
- wykonanie nowych utwardzeń wokół budynku;
- wykonanie nowego układu ciągów komunikacji kołowej, komunikujących wejścia i dojazdy do budynku z drogami wewnętrznymi;
- wprowadzenie trawników i rekultywacja istniejących;
- wprowadzenie nasadzeń zastępczych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane