Usługa stałych przewozów lokalnych uczniów szkół podstawowych w Rumi w 2025 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00002504
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00002504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-02 13:10
Lokalizacja
Rumia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab7bc9f5-af69-4add-bd1f-badc463c8f30
Identyfikator
9580044874
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ WARYCHRumia, PL · lot 0
186 775,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00002504 z dnia 2025-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa stałych przewozów lokalnych uczniów szkół podstawowych w Rumi w 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000637973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 49

1.5.2.) Miejscowość: Rumia

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 5867711736

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosir.rumia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.rumia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mosir_rumia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa stałych przewozów lokalnych uczniów szkół podstawowych w Rumi w 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab7bc9f5-af69-4add-bd1f-badc463c8f30

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00002504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00629969

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOSIR/ZP/2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dowozu uczniów szkół podstawowych na trasie pomiędzy wskazanymi szkołami a krytą pływalnią w Rumi w roku 2025.
2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje przewóz (do i z powrotem) (na trasie do 100 km) uczniów szkół podstawowych nr 1, 4, 6, 7, 9, 10, Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi, Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. św. Dominika Savio w Rumi, Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Salezjanek w Rumi Szkoły Podstawowej KREATYWNI w Rumi na trasie pomiędzy wskazanymi szkołami a krytą pływalnią przy ul. Rodziewiczówny 8 (z wyłączeniem dni wolnych od nauki oraz dni w których nastąpiła zmiana zasad funkcjonowania placówki szkolnej, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami) oraz przewozy dzieci, młodzieży i zawodników Szkolnych Zespołów Sportowych na zawody sportowe (na trasie do 100 km) w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia 31.12.2025 r.
3) Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i wdrożenia standardów ochrony małoletnich zgodnie z art. 22b. i następne ustawy z dnia 13 maja 2016 roku o przeciwdziałaniom zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich ( t. j. Dz. U z 2024 r. poz. 560).
4) Opiekę dziecka w czasie przewozu zapewniają pracownicy placówek oświatowych.
5) W celu realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest zapewnić kierowców, którzy nie figurują w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym (RSTPS).
6) Wykonawca zapewni pojazdy dopuszczone do ruchu drogowego i przeznaczone do transportu osób, posiadające ubezpieczenie OC, NNW, aktualne badania techniczne oraz nienaganny stan techniczny.
7) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają załączniki:
a) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik A do SWZ,
b) Wzór umowy - załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186775,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217857,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186775,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPORTFUN MICHAŁ WARYCH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582161784

7.3.3) Ulica: STOCZNIOWCÓW

7.3.4) Miejscowość: RUMIA

7.3.5) Kod pocztowy: 84-230

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186775,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi