KOMPLEKSOWE WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANO-INSTALACYJNYCH ZWIĄZANYCH Z ROZBIÓRKĄ OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ORAZ PRZEBUDOWĄ NOWYCH OBIEKTÓW, W RAMACH PROGRAMU WIELOLETNIEGO NA LATA 2016-2022

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00278895
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00278895/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-27 09:58
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ab2712e-ec83-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7122429274
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweWykonywanie pokryć dachowychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty budowlane w zakresie budynkówZbrojenieRoboty w zakresie okładziny tynkowejTynkowanieBetonowanieRoboty malarskieWykładanie ścianKładzenie terakotyInstalowanie wyrobów metalowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejWznoszenie rusztowańRoboty elewacyjneFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie budowy autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty remontowe i renowacyjneRoboty malarskie i szklarskieRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty odwadniająceRoboty izolacyjneKonstrukcje z betonu zbrojonego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278895 z dnia 2022-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
KOMPLEKSOWE WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANO-INSTALACYJNYCH ZWIĄZANYCH
Z ROZBIÓRKĄ OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ORAZ PRZEBUDOWĄ NOWYCH OBIEKTÓW, W RAMACH PROGRAMU WIELOLETNIEGO NA LATA 2016-2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029234

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 16

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-081

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@spsk1.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.smartpzp.pl/spsk1

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/spsk1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KOMPLEKSOWE WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANO-INSTALACYJNYCH ZWIĄZANYCH
Z ROZBIÓRKĄ OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ORAZ PRZEBUDOWĄ NOWYCH OBIEKTÓW, W RAMACH PROGRAMU WIELOLETNIEGO NA LATA 2016-2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ab2712e-ec83-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278895

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00175313/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 roboty budowlano - instalacyjne związane z budową budynku szpitalnego przy Staszica 16

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210398/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EO/ZRIW 2731/22/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1199071,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

KOMPLEKSOWE WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANO-INSTALACYJNYCH ZWIĄZANYCH Z ROZBIÓRKĄ OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ORAZ PRZEBUDOWĄ NOWYCH OBIEKTÓW, W RAMACH PROGRAMU WIELOLETNIEGO NA LATA 2016-2022 „PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO SZPITALA KLINICZNEGO NR 1 UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W LUBLINIE“ CZĘŚĆ IV.1., IV.2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45262310-7 - Zbrojenie

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45410000-4 - Tynkowanie

45262300-4 - Betonowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432210-9 - Wykładanie ścian

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232452-5 - Roboty odwadniające

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

unieważnione na podstawie art. 255 1 pkt 1 ustawy PZP (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.)” Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnej oferty”
2022-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane