Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Świętoszyn, gmina Milicz wraz z budową oświetlenia – wykonanie podbudowy
Gmina Milicz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00278940
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00278940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-27 10:08
- Lokalizacja
- Milicz, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5421dd0d-00fb-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9161306571
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00278940 z dnia 2022-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Świętoszyn, gmina Milicz wraz z budową oświetlenia – wykonanie podbudowy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Milicz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934710
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trzebnicka 2
1.5.2.) Miejscowość: Milicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.niewiejska@milicz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/milicz
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Świętoszyn, gmina Milicz wraz z budową oświetlenia – wykonanie podbudowy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5421dd0d-00fb-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020165/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Świętoszyn, gmina Milicz wraz z budową oświetlenia – wykonanie podbudowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248525/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 13 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udziela zamówienia na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 2014 ust.1 pkt 13 ustawy PZP z dnia
11/09/2019 r., )t.j. Dz. U. z 2021 poz. 1129 z poź. zm.) zwaną dalej ustawą PZP
Powyższe warunki zostały spełnione, gdyż:
1. Zamawiającym jest podmiot, o którym mowa w art.4 i 5 ust.1 pkt 1 u.p.z.p. - jednostka sektora finansów publicznych w
rozumieniu przepisów o finansach publicznych, tj. Gmina Milicz, adres: ul. Trzebnicka 2, 56-300 Milicz, REGON:931934710,
2. Zamówienie udzielane jest osobie prawnej - Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej „Dolina Baryczy” sp. z o.o. w
Miliczu, ul. Osiedle 35, 56-300 Milicz, REGON:020286417, NIP: 9161354050,KRS 0000255485
3. PGK jest podmiotem, nad którym Gmina Milicz, Gmina Cieszków i Gmina Żmigród spełniają kontrolę określoną w art. 214
ust.1 pkt 13 a) ustawy PZP
4. Ponad 90% (94,6%) działalności PGK "Dolina Baryczy" sp. z o.o., dotyczy zadań powierzonych jest jej przez
Zamawiającego
5. W PGK nie ma udziału kapitału prywatnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IF.271.17.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 479705,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Świętoszyn, gmina Milicz wraz z budową oświetlenia – wykonanie podbudowy
Opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie następujących robot:
1. oświetlenie,
2. roboty pomiarowe,
3. roboty ziemne,
4. konstrukcja jezdni, zjazdów, chodników i poboczy - podbudowy
5. elementy brzegowe, krawężniki, obrzeża, umocnienie skarp rowu
6. przepusty drogowe pod zjazdami i drogą
7. drenaż
8. profilowanie istniejących rowów
9. organizacja ruchu tymczasowego i docelowego.
Zamawiający zapewnia materiały budowlane w postaci:
- kruszywo granitowe łamane 0/31,5 mm – 2500 ton;
- materiały elektryczne, w tym:
1. 23szt - Słup aluminiowy, np EUROPOLES CC8m, 60/148/3
2. 23szt - fundament np EUROPOLES FP2
3. 23szt - TECEO 1 / 5102 / 32 LEDs 500mA NW /50W / 407572
4. L=898m - Kabel elektroenerg.alum.YAKXS 5x35
Szczegółowy zakres prac jest zgodny z dokumentacją projektową „Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Świętoszyn, gmina Milicz”, opracowaną przez: IRDRO Stanisław Szymczuk ul. Aleja Sosnowa 29, 55-114 Ligota Piękna,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania - art.255 ust.1 ustawy PZP - nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej ofertyUzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania - w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |