Usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, przy ul. Kujawskiej 7 w Bydgoszczy w okresie 24 miesięcy
TVP S.A. w likwidacji Oddział w Bydgoszczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00002540
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00002540/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-02 13:13
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-172bd669-dea2-4584-b9ef-a8c9b9fae3ab
- Identyfikator
- 5210412987
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
Wykonawcy
1 przyznane
ENEA OPERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
500 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00002540 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, przy ul. Kujawskiej 7 w Bydgoszczy w okresie 24 miesięcy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TVP S.A. w likwidacji Oddział w Bydgoszczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010418973
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kujawska 7
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-031
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.bydgoszcz@tvp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bydgoszcz.tvp.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, przy ul. Kujawskiej 7 w Bydgoszczy w okresie 24 miesięcy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-172bd669-dea2-4584-b9ef-a8c9b9fae3ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00002540
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Usługi dystrybucji energii elektrycznej na terenie miasta Bydgoszczy świadczy tylko jeden wykonawca – ENEA Operator.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Oddziału Terenowego Telewizji Polskiej S.A. w likwidacji, przy ul. Kujawskiej 7 w Bydgoszczy w okresie 24 miesięcy
4.5.3.) Główny kod CPV: 65300000-6 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENEA Operator Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822377160
7.3.3) Ulica: Strzeszyńska
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 500000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2026-12-31| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |