Budowa przyłącza kabl. SN, nn, linii kabl. ośw. oraz stacji transform. SN/nn; dostawa i montaż agr. prądotwórczego w obudowie betonowej oraz przebudowa linii napowietrznej SN dla SUW w Ostrowi Maz.
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00279522
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00279522/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-27 12:26
- Lokalizacja
- Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a54d7953-e31c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7591475720
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie transformatorów elektrycznychUsługi instalowania sprzętu sterowania energią elektrycznąInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie stacji rozdzielczych
Wykonawcy
1 przyznane
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ANNA Ana Kaczyńska, Ireneusz Kaczyński Sp. J.Zambrów, PL · lot 0
1 350 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00279522 z dnia 2022-07-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przyłącza kabl. SN, nn, linii kabl. ośw. oraz stacji transform. SN/nn; dostawa i montaż agr. prądotwórczego w obudowie betonowej oraz przebudowa linii napowietrznej SN dla SUW w Ostrowi Maz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W OSTROWI MAZOWIECKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550733679
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Prusa 66
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gkostrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gkostrow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gkostrow.pl/category/przetargi/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przyłącza kabl. SN, nn, linii kabl. ośw. oraz stacji transform. SN/nn; dostawa i montaż agr. prądotwórczego w obudowie betonowej oraz przebudowa linii napowietrznej SN dla SUW w Ostrowi Maz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a54d7953-e31c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00279522
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00193038/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OUTiZP.260.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa przyłącza kablowego SN, nn, linii kablowej oświetlenia oraz stacji transformatorowej SN/nn; dostawa i montaż agregatu prądotwórczego w obudowie betonowej oraz przebudowa linii napowietrznej SN dla potrzeb budowy i rozbudowy Stacji Uzdatniania Wody w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Sikorskiego 39A
4.5.3.) Główny kod CPV: 45317200-4 - Instalowanie transformatorów elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
51112200-2 - Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1350000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1350000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1350000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ANNA Ana Kaczyńska, Ireneusz Kaczyński Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 72300003804
7.3.3) Ulica: Sitarska 18
7.3.4) Miejscowość: Zambrów
7.3.5) Kod pocztowy: 18-301
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1350000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-10-31| 2022-07-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |