Przebudowa części drogi na ul. Makowej i ul. Chabrowej w Ostaszewie

Gmina Ostaszewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00279661
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00279661/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-27 12:56
Lokalizacja
Ostaszewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ce816f3-fb8e-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5792069670
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00279661 z dnia 2022-07-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części drogi na ul. Makowej i ul. Chabrowej w Ostaszewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostaszewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 51

1.5.2.) Miejscowość: Ostaszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-112

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ostaszewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostaszewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ce816f3-fb8e-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części drogi na ul. Makowej i ul. Chabrowej w Ostaszewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ce816f3-fb8e-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00279661

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015842/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa części drogi na ul. Makowej i ul. Chabrowej w Ostaszewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00247941/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZ.271.52.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową drogi – na podstawie dokumentacji projektowej (zał. 9 do SWZ) i planu sytuacyjnego (zał. 11) wraz z odbiorem końcowym,
2.2. wykonanie i montaż tablic informacyjnych dwustronnych w ilości 2 szt. o wymiarach 180 × 120 cm. Tablicę należy wykonać z płyty kompozytowej, tworzywa sztucznego pleksi lub PCV o grubości minimum 3 mm albo umieszcza na podkładzie metalowym z podwójnie zawiniętą krawędzią. Miejsce montażu tablicy należy ustalić z zamawiającym. Treść tablicy informacyjnej zostanie przekazana wykonawcy po podpisaniu umowy na realizację zamówienia. Projekt tablicy stanowi zał. 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył kwotę na sfinansowanie zamówienia publicznego w wysokości 523 805,00 zł. W postępowaniu wpłynęły 2 oferty na kwoty: 621 872,59 zł i 596 550,00 zł. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę na sfinansowanie zamówienia, której zamawiający nie może zwiększyć.
Zgodnie z art. 255 pkt 3) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena (...) z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2022-07-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane