„Usługa cateringowa dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie, uczestników Dziennego Domu „Senior+” w Świebodzinie oraz dla dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Świebodzinie w 2025r.”
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00002648
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00002648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-02 13:26
- Lokalizacja
- Świebodzin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3fc1a2ed-ca86-4d06-9c97-46e774f744cc
- Identyfikator
- 9271733742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00002648 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa cateringowa dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie, uczestników Dziennego Domu „Senior+” w Świebodzinie oraz dla dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Świebodzinie w 2025r.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 971281174
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Wolności
1.5.2.) Miejscowość: Świebodzin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ops.swiebodzin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/ops_swiebodzin/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10299881.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa cateringowa dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie, uczestników Dziennego Domu „Senior+” w Świebodzinie oraz dla dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Świebodzinie w 2025r.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3fc1a2ed-ca86-4d06-9c97-46e774f744cc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00002648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00629462/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 „Usługa cateringowa dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie, uczestników Dziennego Domu „Senior+” w Świebodzinie oraz dla dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Świebodzinie w 2025r.”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00631725
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AG.262.1.2024.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa cateringowa dla klientów Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzinie, uczestników Dziennego Domu „Senior+” w Świebodzinie oraz dla dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Świebodzinie w 2025r.
2. Przedmiotem zamówienia jest:
1) Przygotowywanie i wydawanie gorącego posiłku dla klientów OPS w Świebodzinie w lokalu Wykonawcy, który musi znajdywać się na terenie miasta Świebodzin bądź bezpośrednie dostarczanie do wskazanego miejsca zamieszkania, znajdującego się na terenie Gminy Świebodzin tj. zupy z wkładką mięsną (np. z mięsem lub kiełbasą) i pieczywem codziennie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy.
2) Przygotowywanie, dostarczenie i wydawanie gorącego posiłku dla uczestników Dziennego Domu „Senior+” w Świebodzinie tj. 2x w tygodniu zupa z wkładką mięsną i pieczywem, 3x w tygodniu drugie danie) tzn. jednego dnia zupa z wkładką mięsną (np. z mięsem lub kiełbasą) i pieczywem, a w kolejnym dniu drugie danie (np. kotlet z ziemniakami i surówką bądź danie rybne albo mączne, codziennie w dni robocze, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy i zaplanowanych wcześniej dni urlopowych pracowników, o których Wykonawca zostanie poinformowany pod koniec każdego miesiąca.
3) Przygotowywanie, dostarczenie i wydawanie gorącego posiłku dla dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Świebodzinie tj. zupy 3x w tygodniu (poniedziałek, wtorek, czwartek), z wyłączeniem dni wolnych od pracy i zaplanowanych wcześniej dni urlopowych pracowników, o których Wykonawca zostanie poinformowany pod koniec każdego miesiąca.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55322000-3 - Usługi gotowania posiłków
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165660,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170694,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165660,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU GASTRON Light Marzena Gacka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366990074
7.3.3) Ulica: ul. Słoneczna 17A
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecz
7.3.5) Kod pocztowy: 66-300
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165660,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |