Realizacja kursów i szkoleń dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Budowlano – Geodezyjnych w Białymstoku w ramach projektu „Wiemy więcej – budujemy więcej”

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00280469
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-27 21:48
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9660591035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

12 przyznanych

OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
15 000 PLN
OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
24 000 PLN
OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
24 000 PLN
OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
29 000 PLN
OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
17 000 PLN
OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
4200 PLN
OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
4200 PLN
T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
5400 PLN
RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO - TECHNICZNYCH NOTBiałystok, PL
1995 PLN
RADA FEDERACJI STOWARZYSZEŃ NAUKOWO - TECHNICZNYCH NOTBiałystok, PL
4995 PLN
OŚRODEK SZKOLEŃ BHP "MIRYAN" S.C.Białystok, PL
2400 PLN
T-MATIC GRUPA COMPUTER PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
4200 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.