Remont chodnika przy drodze gminnej Przez Wieś Nr K363321 w miejscowości Morawczyna

Gmina Nowy Targ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00280527
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00280527/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-28 07:46
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34002ffa-f867-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7352833352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00280527 z dnia 2022-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika przy drodze gminnej Przez Wieś Nr K363321 w miejscowości Morawczyna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Targ

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowy Targ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bulwarowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugnowytarg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowytarg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ug_nowytarg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodnika przy drodze gminnej Przez Wieś Nr K363321 w miejscowości Morawczyna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34002ffa-f867-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280527

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028454/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont chodnika przy drodze gminnej Przez Wieś Nr K363321 w miejscowości Morawczyna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232929/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI-ZPI.271.1.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont chodnika przy drodze gminnej Przez Wieś Nr K363321 w miejscowości Morawczyna w zakresie:
- wyrównanie i uzupełnienie podbudowy tłuczniem kamiennym i kruszywem łamanym,
- regulacja pionowa studzienek dla włazów kanałowych,
- roboty ziemne i remont elementów odwodnienia drogi (wymiana studni rewizyjnych, wymiana studzienek ściekowych ulicznych o śr. 500 mm, wymiana kanałów z rur PVC o śr. zewn. 315 i 200 mm SN8),
- ułożenie nowej nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej o gr. 8 cm na podsypce piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem.
Szczegóły zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z tym, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione.
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 250 000,00 zł brutto (słownie: dwieście pięćdziesiąt tysięcy 00/100 złotych brutto), natomiast oferta z najniższą ceną nr 3: TOMASZ CHOWANIEC TOMNAST, UL. WIERCH OLCZAŃSKI 45, 34-530 BUKOWINA TATRZAŃSKA wynosi 380 199,20 zł brutto i znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2022-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane