Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na trzech dachach budynków
ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00280675
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00280675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 08:37
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bcb18dac-dfff-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6572187534
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychSłoneczne moduły fotoelektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00280675 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na trzech dachach budynków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚWIĘTOKRZYSKIE CENTRUM PSYCHIATRII W MORAWICY
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 5
1.5.2.) Miejscowość: Morawica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: /41/36-41-378
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.bisaga@morawica.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.morawica.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/morawica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na trzech dachach budynków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcb18dac-dfff-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056104/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na trzech dachach budynków w ramach zadania " Modernizacja infrastruktury Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185949/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP-252-15/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 712514,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: Wykonanie instalacji fotowoltaicznej na trzech dachach budynków w ramach zadania „Modernizacja infrastruktury Świętokrzyskiego Centrum Psychiatrii w Morawicy”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dnia 14.07.2022 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez Wykonawcę -KWARTZ Sp. z o.o. ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa i wyznaczył termin podpisania umowy na dzień 20 lipca 2022 r. w godzinach od 8.00 do 13.00.
Wykonawca mailem z dnia 18.07.2022 r. poinformował Zamawiającego o chorobie Prezesa Zarządu i przesunięciu terminu podpisania umowy ,,na przyszły tydzień”. Poinformował również ,,informacje i dokumenty niezbędne do zawarcia umowy dośle w tym tygodniu” – czyli od 18.07.2022 r. do 22.07.2022 r.
W odpowiedzi na maila Zamawiający dnia 19.07.2022 r. ponownie wezwał Wykonawcę do podpisania umowy dnia 20.07.2022 r. i złożenia w tym terminie dokumentów warunkujących podpisanie umowy.
Dnia 20.07.2022 r. Wykonawca przesłał Zamawiającemu niewypełniony wzór zabezpieczania należytego wykonania umowy.
Dnia 20.07.2022 r. do godziny 13.00 Wykonawca nie wniósł zabezpieczania należytego wykonania umowy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 835000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1414498,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |