Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych, instalacyjnych i elektrycznych w budynku remizy strażackiej – „Muszyna Folwark”

Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00280812
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00280812/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-28 09:05
Lokalizacja
Muszyna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-48890dd0-e626-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7343472601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ RZEMIŃSKIBiała Niżna, PL · lot 0
389 648,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00280812 z dnia 2022-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych, instalacyjnych i elektrycznych w budynku remizy strażackiej – „Muszyna Folwark”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 31

1.5.2.) Miejscowość: Muszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 471 40 09

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych, instalacyjnych i elektrycznych w budynku remizy strażackiej – „Muszyna Folwark”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48890dd0-e626-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280812

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021901/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych, instalacyjnych i elektrycznych w budynku remizy strażackiej – „Muszyna Folwark”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196392/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.23.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 258309,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Wykonanie robót budowlanych wykończeniowych, instalacyjnych i elektrycznych w budynku remizy strażackiej – „Muszyna Folwark”.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności
do wykonania robót budowlanych w zakresie wykonania robót wykończeniowych na piętrze budynku remizy strażackiej.
Zamierzenie budowlane zlokalizowane jest na dz. ewid. nr: 3792/1, 3792/2, 3792/3, 3792/4 i 3792/5, obr. Muszyna, gmina Muszyna.
Założenia:
1. Przedmiary robót zostały potraktowane przez Strony jako materiał pomocniczy do skosztorysowania prac związanych z realizacją przedmiotu umowy, zaś w złożonej ofercie Wykonawca uwzględni wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy.
2. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami i normami, na podstawie opracowanej dokumentacji.
3. Wykonawca zapewni prawidłowe wykonanie wszystkich prac związanych z realizacją przedmiotu umowy zgodnie z dokumentacją oraz z aktualnie obowiązującymi normami, prawem budowlanym wraz z aktami wykonawczymi i innymi obowiązującymi przepisami a w szczególności Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi.
4. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania, uzgodnienia i wdrożenia czasowej organizacji ruchu na czas realizacji robót budowlanych.
5. Wykonawca wykona dokumentację powykonawczą zgodnie z art. 3 pkt. 14 ustawy Prawo budowlane wraz z kompletem atestów, certyfikatów i deklaracji zgodności na wbudowane materiały i urządzenia.
6. Jako zrealizowanie przedmiotu umowy rozumie się wykonanie wszelkich prac i robót składających się na przedmiot umowy.
7. Za termin realizacji przedmiotu umowy uznaje się datę wskazaną w protokole odbioru końcowego przedmiotu umowy, podpisanego przez Zamawiającego oraz Wykonawcę.
8. Zamawiający dopuszcza skrócenie terminu realizacji przedmiotu umowy.
Wykonawca nie później niż na dzień podpisania umowy zobowiązany jest do przedłożenia harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz kosztorysu ofertowego.
Zakres rzeczowy:
- wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej na piętrze budynku,
- wykonanie instalacji elektrycznej na piętrze budynku,
- wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej odciągu spalin,
- montaż grzejników na piętrze budynku wraz z armaturą,
- wykonanie docieplenia poddasza wełną mineralną,
- wykonanie sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych,
- wykonanie tynków i okładzin ściennych na piętrze budynku,
- wykonanie podłoży i posadzek na piętrze budynku,
- montaż balustrad schodowych.
Szczegółowe oraz charakterystyczne parametry i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna. Materiały i wyroby budowlane winny być odpowiednio oznaczone i posiadać wszelkie dokumenty określone szczegółowymi przepisami dotyczącymi trybu dopuszczenia ich do stosowania jak: certyfikat znak bezpieczeństwa, aktualną aprobatę techniczną, deklarację zgodności z Polską Normą, atest higieniczny, określenie klasyfikacji ogniowej itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45216100-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych dla służb porządku publicznego lub służb ratunkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 367155,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 585322,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389648,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mateusz Rzemiński - Firma Budowlana BUDIMAT Biała Niżna 465, 33-330 Grybów

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 734-35-44-281

7.3.4) Miejscowość: Biała Niżna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-330

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389648,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2022-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane