Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w ramach XII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” organizowanego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi” (II postępowanie)
Gmina Września
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00280814
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00280814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 09:06
- Lokalizacja
- Września, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c805aa7b-fc45-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7891001386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00280814 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w ramach XII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” organizowanego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi” (II postępowanie)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Września
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Września
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@wrzesnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wrzesnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/wrzesnia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w ramach XII edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” organizowanego w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi” (II postępowanie)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c805aa7b-fc45-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238777/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271/45/WIK-RI/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 1 - Rewitalizacja terenu wokół świetlicy wiejskiej w Bierzglinku obejmuje wykonanie:a) utwardzenia nawierzchni z kostki betonowej wraz z budową nowego stopnia przed wejściem – 26 m2,
b) wiaty drewnianej o wymiarach około 6,5x4m – 1 kpl.,
c) ogrodzenia panelowego o wysokości 1,5m – o długości całkowitej 11,5 m, wraz z bramą dwuskrzydłową – 1 kpl.,
d) naprawy opaski z płyt betonowych przy budynku świetlicy – ok. 40 m,
e) wyrównanie terenu oraz posianie trawy – 490 m2,
f) naprawę schodów wejściowych do świetlicy – 1 kpl.,
g) odświeżenie elewacji ścian zewnętrznych budynku świetlicy – ok. 340m2,
h) wymiany drzwi zewnętrznych do świetlicy o szerokości 90cm – 1 kpl,
i) dostawa i montaż ławek z oparciem – 4szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 57079,97 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 2 - Wspólne miejsce spotkań przy świetlicy w Osowie obejmuje wykonanie:a) altany drewnianej o wymiarach 6x5m – 1 kpl,
b) utwardzenia z kostki betonowej pod altaną – około 53 m2,
c) boiska piaskowego do gry w siatkówkę plażową wraz z wyposażeniem – 1kpl,
d) dostawa i montaż urządzenia placu zabaw – karuzela – 1 szt,
e) dostawa i montaż urządzenia placu zabaw – bujak na sprężynie – 2 szt,
f) dostawa i montaż urządzenia placu zabaw – zestaw zabawowy dla dzieci – 1 szt,
g) dostawa i montaż ławek z oparciem – 4 szt,
h) dostawa stołów piknikowych z ławkami – 3 szt,
i) sadzenie drzewek ozdobnych do posadzenia np. Thuja – 20 szt,
j) rewitalizacji istniejącego boiska trawiastego do piłki nożnej – ok. 800 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 68167,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 19 lipca 2022 r. zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy poinformował o wysokości kwoty jaką zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, która wynosiła odpowiednio dla
części 1 – 70.000,00 złotych brutto. Cena brutto najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107111,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107111,32 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 19 lipca 2022 r. zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy poinformował o wysokości kwoty jaką zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, która wynosiła odpowiednio dla części 2 – 80.000,00 złotych brutto. Cena brutto najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141450,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141450,05 PLN
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |