Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek
GMINA SUŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00280832
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00280832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 09:11
- Lokalizacja
- Sułów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-98fe5f5e-fd24-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 9222942581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00280832 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sułów 63
1.5.2.) Miejscowość: Sułów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-448
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 682 62 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sulow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.sulow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.sulow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98fe5f5e-fd24-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031635/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00242261/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (modernizacja) drogi wewnętrznej położonej na terenie Gminy Sułów w miejscowości Sułówek. Roboty budowlane obejmują swym zakresem mechaniczne wyprofilowanie wraz z zagęszczeniem istniejącej drogi. wykonanie warstwy odsączającej z piasku – grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm i wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego frakcji 0-31,5 mm o grubości 10 cm. Jako właściwe umocowanie drogi zaprojektowano ułożenie na 5 cm warstwie podsypki piaskowo – cementowej płyt drogowych żelbetonowych wielootworowych typu JOMB o wymiarach 100x75x12,5 cm z betonu B-30. Otwory w płytach zostaną wypełnione podsypką cementowo-piaskową, ewentualnie kruszywem naturalnym. Zadanie realizowane będzie na działce o nr ewid. 222 w obrębie geodezyjnym Sułówek na długości ok. 695 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia na realizację robót budowlanych w ramach zadania„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 222 od km 0+276 do km 0+971 w miejscowości Sułówek” ogłoszonego w BZP w dniu 6 lipca 2022r. pod nr 2022/BZP 00242261/01, do upływu składania ofert tj. do dnia 26 lipca 2022r. do godz. 10.00 wpłynęły 3 oferty. Kryterium oceny ofert była cena oraz długość okresu gwarancji. Oferta z najniższą ceną wyniosła 464.940,00 zł brutto z terminem udzielenia gwarancji na okres 60 miesięcy. Maksymalna kwota, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania wynosi 320 785,30 zł brutto. Wobec tego, że kwota najniższej oferty znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zadania, zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 464940,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 558871,47 PLN
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |