Przeprowadzenie szkoleń/kursów dla nauczycieli i uczniów szkół Powiatu Kraśnickiego – Zadanie IV
Powiat Kraśnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00281270
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-28 10:46
- Lokalizacja
- Kraśnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7151716935
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi szkolenia przemysłowego
Wykonawcy
5 przyznanych
STOWARZYSZENIE PROMOCJI BEZPIECZEŃSTWA PRACYTarnobrzeg, PL
9030 PLNOŚRODEK SZKOLENIA DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA KADR KURSOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
15 000 PLNPLCSPACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 000 PLNPLCSPACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 000 PLNPLCSPACE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
10 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.