Przebudowa mostu nr 13/30005593 w ciągu drogi powiatowej nr 1337P miejscowości Mężyk
Zarząd Dróg Powiatowych w Czarnkowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00282052
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00282052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 13:16
- Lokalizacja
- Czarnków, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f159d930-e185-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7631824671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00282052 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mostu nr 13/30005593 w ciągu drogi powiatowej nr 1337P
miejscowości Mężyk
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Czarnkowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570798870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska
1.5.2.) Miejscowość: Czarnków
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 067 255 28 23
1.5.8.) Numer faksu: 67 255 29 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdpczarnkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpczarnkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdpczarnkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa mostu nr 13/30005593 w ciągu drogi powiatowej nr 1337Pmiejscowości Mężyk
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f159d930-e185-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039145/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa mostu nr 13/30005593 w ciągu drogi powiatowej nr 1337P w miejscowości Mężyk
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188395/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP-2.2410.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa mostu nr 13/30005593 w ciągu drogi powiatowej nr 1337P w miejscowości Mężyk. Przebudowa mostu drogowego na rzece Miała, w km 5+664,00 drogi powiatowej nr 1337P we wsi Mężyk. Przedmiot zamówienia dotyczy rozbiórki istniejącego mostu i budowy nowego obiektu z uwzględnieniem zwiększenia szerokości drogi i podniesienia nośności, przy zachowania warunków swobodnego przepływu wód. W ramach przebudowy zostanie wykonana rozbiórka istniejącego mostu z przyległymi murami oporowymi oraz rozbiórka ruin po małej elektrowni wodnej. Zbudowane zostaną nowy fundament obiektu z betonu (korek) w osłonie ścianek szczelnych. Zaprojektowano ustrój nośny ramowy konstrukcji z prefabrykatów typu skrzynkowego zespolony z płytą żelbetową, żelbetowe ścianki czołowe i skrzydła. W ramach przebudowy mostu zostanie odtworzona nawierzchnia drogowa z podbudową tłuczniową na długości wykonywanych robót. Zamontowane zostaną bariera drogowa i balustrada ochronna na ściankach czołowych wlotu i wylotu obiektu. Obiekt zostanie wyposażony w schody dla obsługi na skarpie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4422620,87
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4681958,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |