Remont i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Wierzchosławicach
Gmina Wierzchosławice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00282221
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00282221/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 13:46
- Lokalizacja
- Wierzchosławice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f08ee5cd-ec9d-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8731111741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00282221 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Wierzchosławicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wierzchosławice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660996
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Wierzchosławice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-122
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wierzchoslawice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wierzchoslawice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugwierzchoslawice,m,401836,2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Wierzchosławicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f08ee5cd-ec9d-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282221
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00034445/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Wierzchosławicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane w ramach Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211768/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRGDOŚ.271.1.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 130198,89 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Remont i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Wierzchosławicach” zgodnie z postanowieniami niniejszej SWZ oraz załączoną do postępowania dokumentacją projektową i STWiORB.
LOKALIZACJA: Inwestycja na działkach o numerach ewidencyjnych 1392/2 i 1391, obręb 0011 Wierzchosławice, Gmina Wierzchosławice.
ZAKRES: Projektowane zagospodarowanie działki o 1392/2 obejmuje remont i modernizację placu zabaw. Plac zabaw zostanie wyposażony w nowe urządzenia zabawowe, natomiast stare zostaną poddane konserwacji, zostanie wykonana ścieżka sensoryczna oraz podesty zabezpieczające. Projektowane urządzenia zabawowe zostały rozmieszczone z zachowaniem odpowiednich stref bezpieczeństwa, posiadają także odpowiednie atesty oraz instrukcje użytkowania. Planuje się ogrodzenie stałe oraz nawierzchnię utwardzoną wokół piaskownicy. Podłoże w strefach bezpieczeństwa zgodne z wymaganiami ‐ darń, mata przerostowa.
Wykaz nowych urządzeń i wyposażenia:
1) Zestaw sprawnościowy
2) Zestaw zabawowy
3) Dzwonki
4) Cymbałki
5) Bębny
6) Żagiel zacieniający-daszek trójkątny
7) Podest zabezpieczający
8) Ławka z oparciem
9) Ogrodzenie z furtką o szer. 100 cm
Wykonawca zagwarantuje dobrą jakość wykonania Przedmiotu Umowy i udzieli gwarancji jakości na okres minimum 3 lat.
Szczegółowe informacje zawarte są w Dokumentacji projektowej i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB). Dokumenty te stanowią załączniki do SWZ. Udostępniony przedmiar robót ma jedynie charakter pomocniczy i informacyjny ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia.
Uwaga ważne! We wszystkich miejscach dokumentacji projektowej oraz w szczególności w załączonych do Projektu zagospodarowania terenu - kartach technicznych, w którym wskazano konkretny numer katalogowy, producenta, nazwę własną materiałów, znaki towarowe bądź urządzenia i sprzęty, Zamawiający dodaje zapis „lub równoważne o porównywalnych parametrach”. Jedynym celem podania ww. określeń jest określenie rodzaju urządzenia/wyposażenia oraz standardów jakościowych oczekiwanych przez Zamawiającego. Wykonawca może zaproponować inne, równoważne urządzenia/wyposażenia mając na uwadze przede wszystkim rodzaj urządzenia/wyposażenia, czyli np. zestaw sprawnościowy ma pozostać zestawem sprawnościowym i być przeznaczony dla Placów zabaw dla dzieci od 3 lat do min. 7 lat, itd. pozostałe urządzenia/wyposażenia. Poza tym należy wziąć pod uwagę jakość wykonania (urządzenia/wyposażenie powinny być wykonane z materiałów opisanych w dokumentacji projektowej i STWiORB) , zachowanie stref bezpieczeństwa, wymiary terenu pod inwestycję oraz przeznaczenie zadania, jakim jest budowa Placu zabaw przy Przedszkolu.
W przypadku zastosowania rozwiązań równoważnych Wykonawca załączy do oferty wykaz urządzeń/wyposażenia równoważnego wraz z jego opisem w celu umożliwienia Zamawiającemu zbadania jego równoważności z Opisem przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu na wykonanie zadania pn.: „Remont i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym w Wierzchosławicach” została złożona tylko jedna oferta. Wykonawca nie spełnienia warunku udziałuw postępowaniu i Zamawiający zobligowany był do odrzucenia jego oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy Pzp.
W związku z tym, iż wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |