Roboty naprawcze i konserwacyjne na placach zabaw będących w administrowaniu przez Gminę Czosnów.
Gmina Czosnów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00282236
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00282236/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 13:50
- Lokalizacja
- Czosnów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-02412433-feb2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5311664650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00282236 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty naprawcze i konserwacyjne na placach zabaw będących w administrowaniu przez Gminę Czosnów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czosnów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 6
1.5.2.) Miejscowość: Czosnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-152
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czosnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czosnow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czosnow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty naprawcze i konserwacyjne na placach zabaw będących w administrowaniu przez Gminę Czosnów.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02412433-feb2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282236
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009614/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Roboty naprawcze i konserwacyjne na placach zabaw będących w administrowaniu przez Gminę Czosnów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246614/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty naprawcze i konserwacyjne na placach zabaw będących w administrowaniu przez Gminę Czosnów.
Wykaz placów zabaw objętych przedmiotem zamówienia:
1 Plac zabaw w Izabelinie Dziekanowku dz. nr ewid. 4/21
2 Plac zabaw w Palmirach dz. ewid. nr 462/1
3 Plac zabaw w Łomnie ul. Kochanowskiego przy OSP
4 Plac zabaw przy Kole Gospodyń Wiejskich w Cząstkowie Polskim
5 Plac zabaw przy ul.Warszawskiej w Czosnowie -przy Urzedzie Gminy
6 Plac zabaw w Dębinie przy ul.Fortowej dz nr ewid 462/
7 Plac zabaw w Kazuniu Nowym-Osiedle
8 Plac zabaw w Kazuniu Bielanach ul. Jeziorna 1 20
9 Plac zabaw w Czeczotkach ul. Cicha
10 Plac zabaw w Cybulicach Małych ul. Wesoła
11 Plac zabaw w Cybulicach Dużycych ul.Leśna
12 Plac zabaw w Sowiej Woli ul. Wierzbowa
13 Siłownia plenerowa Wiersze przy starej szkole
14 Plac zabaw w Łosiej Wólce ul. Kampinoska
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót, protokoły z przeglądów stanowią materiały pomocnicze - Załącznik nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie składania ofert wpłynęła jedna oferta:MEGADOM Małgorzata Bielecka, Dobrzyń, ul. Prosta 34, 05-152 Czosnów
Wykonawca do oferty nie dołączył kosztorysów ofertowych co skutkuje odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |