Dostawa bonów towarowych dla świadczeniobiorców Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00282335
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-28 14:05
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6311331802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Talony
Wykonawcy
2 przyznane
PLUXEE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
103 688 PLNPLUXEE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
103 688 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.