Budowa budynku sceny plenerowej (amfiteatru) wraz z widownią oraz niezbędnymi urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną
GMINA BIAŁY DUNAJEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00282358
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00282358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 14:09
- Lokalizacja
- Biały Dunajec, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b304094a-02ac-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7361717680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00282358 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku sceny plenerowej (amfiteatru) wraz z widownią oraz niezbędnymi urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY DUNAJEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892038
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 312
1.5.2.) Miejscowość: Biały Dunajec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-425
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182079521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adam.kulach@dunajec.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bialydunajec.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/dunajec/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku sceny plenerowej (amfiteatru) wraz z widownią oraz niezbędnymi urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b304094a-02ac-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013192/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa budynku sceny plenerowej (amfiteatru) wraz z widownią oraz niezbędnymi urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253906/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.16.2022.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego robót budowlanych zgodnie z dokumentami zamówienia (SWZ, Projekt Zagospodarowania Terenu, Projekt Architektoniczno-Budowlany, Projekty Techniczne, Projekt Wykonawczy Konstrukcji, Opinia Geotechniczna, Przedmiar Robót, Kosztorys Inwestorski oraz STWIOR).
Inwestycja obejmuję budowę budynku sceny plenerowej (amfiteatru) wraz z widownią oraz niezbędnymi urządzeniami budowlanymi i infrastrukturą techniczną: dojazdem, dojściem, miejscem gromadzenia odpadów stałych, miejscami postojowymi, instalacją drenażu opaskowego z rozsączeniem wód opadowych po terenie inwestycji, oświetleniem zewnętrznym oraz niezbędnymi przyłączami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zostały złożone 2 oferty, z których jedna została odrzucona, a pozostała oferta otrzymała 100,00 pkt. Jej wartość to 3 653 100,00 zł brutto. Zamawiający na realizację celu zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 2 900 000,00 zł. Cena najwyżej ocenianej oferty znacznie przekracza kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3653100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3653100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |