Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku biurowym (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26
MAZOWIECKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00282493
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00282493/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-07-28 14:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d6719dc4-f6e0-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7010267547
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania biurUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi czyszczenia okienUsługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńZewnętrzne czyszczenie budynków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00282493 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku biurowym (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142679734
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-024
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: (22) 8405995
1.5.8.) Numer faksu: (22)2012955
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.e-bip.org.pl/mznwarszawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku biurowym (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6719dc4-f6e0-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282493
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00008985/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w budynku biurowym (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00229187/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZN 06/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu czystości
w budynku biurowym (wraz z terenem przyległym) zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26
4.5.3.) Główny kod CPV: 90919200-4 - Usługi sprzątania biur
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznegoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49369,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49369,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49369,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |