Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00282522
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00282522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-28 14:34
Lokalizacja
Łapy, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b78f2c5-ec9e-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9661319909
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweChodnikiInstalowanie wyrobów metalowychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

KM BUDOWNICTWO MACIEJ MOKRZEWSKI, TOMASZ KOZICZ SPÓŁKA CYWILNAŁapy, PL · lot 0
68 265 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00282522 z dnia 2022-07-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050644804

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: JANUSZA KORCZAKA 23

1.5.2.) Miejscowość: Łapy

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 814 24 38

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitallapy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitallapy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitallapy.pl/category/przetargi/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b78f2c5-ec9e-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00341179/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Modernizacja wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane w ramach Programu Dostępność Plus dla zdrowia, który finansowany jest z Funduszy Europejskich Tytuł projektu: „Poprawa dostępności i jakości obsługi pacjentów ze szczególnymi potrzebami w przychodni SP ZOZ w Łapach”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00211295/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/42/2022/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację wejścia głównego i podjazdu dla niepełnosprawnych budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach przy ul. Piaskowej 9.
Prace będą prowadzone w obrębie funkcjonującego podmiotu leczniczego, na którym równocześnie prowadzone są prace związane z realizacją zadania „Przebudowa części budynku mieszczącego Zespół Poradni i Rehabilitacji SP ZOZ w Łapach”, (znak postępowania: ZP/38/2021/TP).
Zamawiający dopuszcza odbycie przez Wykonawcę wizji lokalnej.
Wszystkie użyte materiały muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium RP, posiadać wszelkie wymagane przez przepisy prawa świadectwa, certyfikaty, atesty, deklaracje zgodności, oraz spełniać wszelkie wymagane przez przepisy prawa wymogi w zakresie norm bezpieczeństwa.
Wykonawca jest zobowiązany wykonać prace zgodnie obowiązującymi przepisami oraz normami,
w tym w szczególności z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

34953300-5 - Chodniki

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68265,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68265,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68265,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KM BUDOWNICTWO MACIEJ MOKRZEWSKI TOMASZ KOZICZ SC 18-100 ŁAPY, UL. CYGAŃSKIEGO 14

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 966 210 2158

7.3.4) Miejscowość: ŁAPY

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68265,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2022-07-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane