Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów
Gmina Poddębice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00282677
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00282677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-28 15:07
- Lokalizacja
- Poddębice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad080321-f2d2-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8281355100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00282677 z dnia 2022-07-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poddębice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łódzka 17/21
1.5.2.) Miejscowość: Poddębice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43 678 25 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@poddebice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poddebice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
Adres strony internetowej, na której jest prowadzone postępowanie i na której będą dostępne wszelkie dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://platformazakupowa.pl/pn/poddebice/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad080321-f2d2-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028593/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010E Nowy Pusłów-Stary Pudłów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221970/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKM.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1751091,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów”
Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie Gminy Poddębice, w powiecie Poddębickim, w województwie łódzkim. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek o łącznej długości 1,95 km oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów o długości 2,9 km.
Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje w szczególności w zakresie przebudowy drogi wewnętrznej:
a) roboty przygotowawcze,
b) roboty rozbiórkowe,
c) roboty ziemne,
d) wykonanie podbudowy,
e) wykonanie jezdni asfaltowej ,
f) wykonanie poboczy wzdłuż drogi,
g) wykonanie zjazdów,
h) roboty wykończeniowe i oznakowanie pionowe,
2.2 w zakresie remontu drogi gminnej nr 111010E
a) wykonanie remontu cząstkowego na istniejącej warstwie wiążącej,
b) wykonanie warstwy ścieralnej,
c) wzmocnienie poboczy wzdłuż drogi,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2548514,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2548514,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2548514,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8281255114
7.3.3) Ulica: Łódzka 108
7.3.4) Miejscowość: Poddębice
7.3.5) Kod pocztowy: 99-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2548514,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-07-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |