Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.
GMINA JASIENIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442089
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442089/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-02 08:40
- Lokalizacja
- Jasieniec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9be7d1c1-06aa-4ff8-bc9b-a318baabca3a
- Identyfikator
- 7971945741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442089 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JASIENIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Warecka 42
1.5.2.) Miejscowość: Jasieniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-604
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (048)661 35 70
1.5.8.) Numer faksu: (048)661 35 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jasieniec@jasieniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jasieniec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9be7d1c1-06aa-4ff8-bc9b-a318baabca3a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9be7d1c1-06aa-4ff8-bc9b-a318baabca3a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442089
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046487/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Sukcesywna dostawa żywności do przedszkola Bajkowy Świat w Jasieńcu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411909
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności do przedszkola „Bajkowy Świat” na ul. Szkolnej 7 w Jasieńcu.
Szczegółowy zakres dostaw określony jest w załączniku nr 6 (Formularz asortymentowo – cenowy w pliku Excel) w następujących zakładkach:
- mięso i wędliny
- mrożonki i ryby mrożone
- warzywa i owoce
- produkty mleczarskie
- świeże pieczywo, wyroby piekarskie i ciastkarskie
- wyroby garmażeryjne
- pozostałe produkty spożywcze
- jaja.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15500000-3 - Produkty mleczarskie
15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
03142500-3 - Jaja
15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
15894300-4 - Dania gotowe
15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone
15221000-3 - Ryby mrożone
15110000-2 - Mięso
15131130-5 - Wędliny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu wpłynęły dwie oferty. Powodem unieważnienia postępowania jest fakt, iż oferta z najniższą ceną (spośród ofert niepodlegających odrzuceniu) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 446012,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 446012,50 PLN
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |