Odbudowa przepustów drogowych w leśnictwie Krzywina. Postępowanie nr 3
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00283199
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00283199/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-29 08:47
- Lokalizacja
- Henryków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b65aa7c-fdda-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8870006172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283199 z dnia 2022-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa przepustów drogowych w leśnictwie Krzywina. Postępowanie nr 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Henryków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931023925
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Polna 5
1.5.2.) Miejscowość: Henryków
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-210
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: (74)8105033
1.5.8.) Numer faksu: (74)8105189
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: henrykow@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://henrykow.wroclaw.lasy.gov.pl/nadlesnictwo
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.henrykow.wroclaw.lasy.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa przepustów drogowych w leśnictwie Krzywina. Postępowanie nr 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b65aa7c-fdda-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283199
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00208377/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Odbudowa przepustów drogowych w leśnictwie Krzywina część 1 oraz część 2.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243921/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 43713,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Cześć 1. Odbudowa przepustu Dn600 położonego w leśnictwie Krzywina oddział 61c.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
4.5.5.) Wartość części: 20535,09 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2. Odbudowa przepustu Dn1000 położonego w leśnictwie Krzywina oddział 60b.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45232452-5 - Roboty odwadniające
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
4.5.5.) Wartość części: 23178,70 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.)
(Unieważnienie postępowania; nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.)
(Unieważnienie postępowania; nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |