Świadczenie usługi asysty technicznej Zintegrowanego Systemu Informatycznego OTAGO- Dostarczenie aktualizacji dostosowujących system do aktualnego stanu prawnego oraz wsparcie w użytkowaniu

GMINA MIASTO SIERADZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00002940
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00002940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-02 14:05
Lokalizacja
Sieradz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb7badc4-74d5-43ec-8062-936fe9afeaa5
Identyfikator
8272237737
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

ASSECO DATA SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
287 820 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00002940 z dnia 2025-01-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usługi asysty technicznej Zintegrowanego Systemu Informatycznego OTAGO- Dostarczenie aktualizacji dostosowujących system do aktualnego stanu prawnego oraz wsparcie w użytkowaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO SIERADZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934335

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Wojewódzki 1

1.5.2.) Miejscowość: Sieradz

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsieradz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umsieradz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmsieradz.e-zp.finn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi asysty technicznej Zintegrowanego Systemu Informatycznego OTAGO- Dostarczenie aktualizacji dostosowujących system do aktualnego stanu prawnego oraz wsparcie w użytkowaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb7badc4-74d5-43ec-8062-936fe9afeaa5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00002940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019226/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Świadczenie usługi asysty technicznej Zintegrowanego Systemu Informatycznego OTAGO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wartość zamówienia przekracza kwotę 130.000 złotych oraz jest mniejsza od kwoty określonej na podstawie art. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zamówienia w trybie z wolnej ręki udziela się Wykonawcy, który jako jedyny może świadczyć usługę asysty technicznej i konserwacji, z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów. Wykonawcy przedmiotowej usługi Asseco Data Systems S.A. przysługują majątkowe prawa autorskie do kodu źródłowego systemu OTAGO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZ-Z.271.32.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje świadczenie usługi asysty technicznej Zintegrowanego Systemu Informatycznego OTAGO (zwanego dalej Systemem) eksploatowanego w Urzędzie Miasta Sieradza.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej SOPZ) zawiera załącznik nr 2 do IP.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Asseco Data Systems S.A

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 517-035-94-58

7.3.3) Ulica: Jana z Kolna 11

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.5) Kod pocztowy: 80-864

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287820,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi