Budowa dźwigu zewnętrznego (SOR) .

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00283332
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00283332/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-29 09:21
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-953caf35-0273-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7542563619
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWindyRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283332 z dnia 2022-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dźwigu zewnętrznego (SOR) .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530512391

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wincentego Witosa 26

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-401

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.samek@usk.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.opole.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dźwigu zewnętrznego (SOR) .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-953caf35-0273-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283332

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023351/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.13 Budowa dźwigu zewnętrznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu przyjazny pacjentom ze szczególnymi potrzebami”, realizowanego na podstawie powierzenia grantu w ramach projektu „Dostępność Plus dla zdrowia

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251750/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu w dniu 07.04.2022 r. Ogłoszeniem o zamówieniu 2022/BZP 00114019/01 wszczął postępowanie na podstawie art.275 ust.2 Pzp w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na budowę dźwigu zewnętrznego (SOR) w ramach przedsięwzięcia pn. „Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu przyjazny pacjentom ze szczególnymi potrzebami”, realizowanego na podstawie powierzenia grantu w ramach projektu Dostępność Plus dla zdrowia” - oznaczanie sprawy DZP/2-23/233/43/2022 . Termin składania ofert został wyznaczony na 25.04.2022 r. godz.11.30. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Pzp zostało unieważnione.
Zamówienie z wolnej ręki to tryb udzielenia zamówienia, w którym zamawiający, w którym zamawiający udziela zamówienia po negocjacjach tylko z jednym wykonawcą.
Do negocjacji zostanie zaproszony wykonawca OTIS sp. z o.o. ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/2-23/233/91/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres planowanych prac (ogólnie) w zakresie przedmiotu zamówienia:
Winda/dokumentacja techniczna (fundament, zasilanie, itd.)
• Dostawa, montaż i uruchomienie windy;
• Dokumentacja techniczna windy;
• Dokumentacja pod UDT;
• Dokumentacja elektryczna + niskoprądowa (w tym SSP);
• Czynności formalno-prawne(np. decyzja UDT/uzgodnienia, decyzja pozwolenia na budowę, pozwolenie na użytkowanie,
itd.)
• Zamawiający będzie wymagał również przedłożenia do akceptacji rysunków w aspekcie ich zgodności z ustaleniami
programu funkcjonalno-użytkowego, obowiązujących aktów prawnych i zawartej umowy.Prace budowlane:
• roboty budowlane, zabezpieczenie i wygrodzenie placu budowy, miejsca prac;
• fundament szybu windowego;
• zasilanie elektryczne windy;
• wykonanie połączenia kablowego linii telefonicznej;
• roboty budowlane prace przygotowawcze;
• roboty murowe;
• roboty konstrukcyjne;
• roboty wykończeniowe;
• prace porządkowe po wykonanych pracach;
• Wykonanie niezbędnych ekspertyz, analiz, uzgodnień, charakterystyk i uzyskanie poprzedzających decyzji
administracyjnych, UDT, itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42416100-6 - Windy

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 29.07.2022 r. Wykonawca zawiadomił Zamawiającego o odstąpieniu od zawarcia umowy.
2022-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane