Remont drogi dojazdowej do pól w m. Groń, dz. ewid. nr 1708/21
Gmina Bukowina Tatrzańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00283344
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00283344/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-29 09:22
- Lokalizacja
- Bukowina Tatrzańska, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7208392-fd15-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7361717220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy drógPrzygotowanie terenu pod budowęWymiana nawierzchni drogowej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283344 z dnia 2022-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi dojazdowej do pól w m. Groń, dz. ewid. nr 1708/21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowina Tatrzańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892067
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 144
1.5.2.) Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-530
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 18 20 00 870
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ugbukowinatatrzanska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugbukowinatatrzanska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi dojazdowej do pól w m. Groń, dz. ewid. nr 1708/212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7208392-fd15-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283344
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029111/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Remont drogi dojazdowej do pól w m. Groń, dz. ewid. nr 1708/21
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00241447/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZW.271.1.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi dojazdowej do pól w m. Groń, dz. ewid. nr 1708/21. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, w szczególności: przedmiar robót, plan sytuacyjny w skali 1:500, przekroje, projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, na sfinansowanie zamówienia przeznaczył kwotę 74 308,00 zł brutto i udostępnił tę informację na stronie internetowej prowadzonego postępowania, (https://e-propublico.pl), przed otwarciem ofert, które miało miejsce w dniu 22.07.2022 r. o godzinie 10:30.Oferta z najniższą ceną, złożona przez Firmę Handlowo Usługową "Kal-Trans" Spółka Jawna Kalata, Os. Nowe 1/E , 34-424 Szaflary, zawiera cenę: 287 388,36 zł, zatem przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2022-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |