Remont elewacji w budynkach Placówek Terenowych KRUS w Błoniu, Płońsku i Płocku
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00283647
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00283647/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-29 10:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf85a52c-0f15-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5260013054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283647 z dnia 2022-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji w budynkach Placówek Terenowych KRUS w Błoniu, Płońsku i Płocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Regionalny w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5260013054
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mińska 25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-808
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ogolny.warszawa@krus.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krus.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.krus.gov.pl/krus_warszawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Ubezpieczenia rolnicze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji w budynkach Placówek Terenowych KRUS w Błoniu, Płońsku i Płocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf85a52c-0f15-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283647
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00151559/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 remont elewacji w budynkach Placówek Terenowych KRUS w Błoniu, Płońsku i Płocku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1400-OP.261.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 162603,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych w zakresie:
a) Dla części 1 zamówienia – remont elewacji budynku Placówki Terenowej KRUS w Błoniu przy
ul. Targowej 3b. Zakres prac zawiera uzupełnienie tynków, gruntowanie, malowanie tynków zewnętrznych farbą silikonową (2-krotnie, kolor do uzgodnienia z Kierownikiem PT KRUS w Błoniu), wykucie muru podokienników stalowych, obróbki blacharskie – parapety, uszczelnienie parapetów uszczelniaczem akrylowym, uzupełnienie tynków zewnętrznych cementowo-wapiennych nakrapianych na ścianach płaskich, loggiach, balkonach, dwukrotne malowanie farbą olejną uprzednio malowanej stolarki okiennej;
b) Dla części 2 zamówienia – remont elewacji budynku Placówki Terenowej KRUS w Płońsku przy ul. Zajazd 4. Zakres prac obejmuje przygotowanie powierzchni pod malowanie, gruntowanie, malowanie tynków zewnętrznych farbą silikonową (2-krotne, kolor do uzgodnienia z Kierownikiem PT KRUS w Płońsku);
c) Dla części 3 zamówienia - remont elewacji budynku Placówki Terenowej KRUS w Płocku przy ul. Otolińskiej 25. Zakres prac obejmuje przygotowanie powierzchni pod malowanie, gruntowanie, malowanie tynków zewnętrznych farbą silikonową (2-krotne, kolor do uzgodnienia z Kierownikiem PT KRUS w Płocku);
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z uwagi na fakt, iż postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego – Zamawiający wszczyna postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym przez zamieszczenie ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych, czego nie dopełnił.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2022-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |