Świadczenie usług opieki wytchnieniowej w ramach programu z Funduszu Solidarnościowego „Opieka Wytchnieniowa”-edycja 2022 w miejscu zamieszkania na terenie gminy Niedrzwica Duża
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00283695
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-29 10:48
- Lokalizacja
- Niedrzwica Duża, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7132284400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczneUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowychUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytoweUsługi opieki dziennejUsługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Wykonawcy
5 przyznanych
Stowarzyszenie Bezpieczna LubelszczyznaLublin, PL
18 240 PLNStowarzyszenie Bezpieczna LubelszczyznaLublin, PL
18 240 PLNStowarzyszenie Bezpieczna LubelszczyznaLublin, PL
18 240 PLNStowarzyszenie Bezpieczna LubelszczyznaLublin, PL
18 240 PLNStowarzyszenie Bezpieczna LubelszczyznaLublin, PL
18 240 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.