Remont drogi powiatowej nr 3118E na odcinku Paradyż-Przyłęk - granica gminy Paradyż/Żarnów

GMINA PARADYŻ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00283697
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00283697/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-29 10:48
Lokalizacja
Paradyż, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae02d1c9-fea2-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7681716653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283697 z dnia 2022-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 3118E na odcinku Paradyż-Przyłęk - granica gminy Paradyż/Żarnów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PARADYŻ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 4

1.5.2.) Miejscowość: Paradyż

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-333

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 7584082

1.5.8.) Numer faksu: 44 7584020

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaparadyz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaparadyz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminaparadyz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 3118E na odcinku Paradyż-Przyłęk - granica gminy Paradyż/Żarnów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae02d1c9-fea2-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283697

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031980/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont drogi powiatowej nr 3118E na odcinku Paradyż-Przyłęk - granica gminy Paradyż/Żarnów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245988/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 3118E na odcinku Paradyż – Przyłęk granica gminy Paradyż/Żarnów, który polega na wykonaniu następujących robót:

- wykonanie nawierzchni drogi z bet. asfaltowego gr. 4 cm o łącznej długości 6 432,5 m,
- wykonanie warstwy wiążącej z bet. asfaltowego gr. 4 cm,
- wykonanie warstwy wyrównawczej z bet. asfaltowego w ilości 100 kg/m2
- wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki kruszywa niezwiązanego C90/3 0/31,5 mm gr. 10, 20 cm
- wykonanie poboczy z kostki betonowej gr. 8 cm,
- wykonanie poboczy z betonu asfaltowego gr. 4 cm,
- wykonanie nawierzchni na zjazdach indywidualnych z kostki betonowej gr. 8 cm,
- wykonanie nawierzchni na zjazdach publicznych z kruszywa łamanego gr. 20 cm,
- wykonanie wpustów kanalizacji deszczowej śr. 50 cm wraz z przykanalikami
- wykonanie studni kanalizacji deszczowej śr. 100 cm wysokości 2,5 m
- wykonanie ścieku przykrawężnikowego z trzech rzędów kostki betonowej gr. 8 cm
- wykonanie remontu przepustów pod koroną drogi z rur PEHD śr. 50 cm wraz ze ściankami,
- wykonanie remontu przepustów pod zjazdami z rur PEHD śr. 40 cm wraz ze ściankami,
- odmulenie i oczyszczenie istniejących rowów oraz wykonanie rowów
- umocnienie skarp i dna rowów płytami betonowymi ażurowymi,
- wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
- ogrodzenia segmentowe U-11a,
- punktowe elementy odblaskowe,
- frezowanie istniejącej nawierzchni,
- roboty rozbiórkowe,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2022-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane