Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót bud. dla zad. dostawa i montaż instalacji paneli PV o mocy poniżej 50 kWp z inst. elektryczną w budynkach i na dachach bud. IF PAN z usługą serwisową
Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00283752
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00283752/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-07-29 11:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ddd8d22-f87a-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5250009275
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283752 z dnia 2022-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót bud. dla zad. dostawa i montaż instalacji paneli PV o mocy poniżej 50 kWp z inst. elektryczną w
budynkach i na dachach bud. IF PAN z usługą serwisową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000326061
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Lotników 32/46
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-668
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 221163572
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ifpan.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ifpan.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ifpan.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naukowo-badawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót bud. dla zad. dostawa i montaż instalacji paneli PV o mocy poniżej 50 kWp z inst. elektryczną wbudynkach i na dachach bud. IF PAN z usługą serwisową
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ddd8d22-f87a-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283752
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00079024/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót bud. dla zad. dostawa i montaż instalacji paneli PV o mocy poniżej 50 kWp z inst. elektryczną w budynkach i na dachach bud. IF PAN z usługą serwisową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00233544/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/5/IFPAN/2022/JTD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla zadania: dostawa i montaż instalacji paneli fotowoltaicznych o mocy <50 kWp wraz z instalacją elektryczną w budynkach i na dachach budynków Instytutu Fizyki PAN w Warszawie, ul. Al. Lotników 32/46 wraz z usługą serwisową
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
44112410-5 - Konstrukcje dachowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono dwie oferty. Każda z ofert podlegała odrzuceniu. Oferta 1 - została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy PZP z powodu nieuczestniczenia przez Wykonawcę w obowiązkowej wizji lokalnej; oferta 2 - została złożona bez wymaganego podpisu Wykonawcy i w związku z tym została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3, pkt 4, pkt 6 ustawy PZP. W związku z powyższym, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZPSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |