Real. inwest. w sys. zaprojektuj i wybuduj pn.: Modernizacja kom. głosowej pomiędzy stanowiskami w stacjach GPZ Bogumiłów, GPZ Kleszczów, GPZ Żłobnica i w budynku A-300, a Operat. Sieci Przesyłowej

Gmina Kleszczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00283759
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00283759/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-29 11:06
Lokalizacja
Kleszczów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56e33372-dff3-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7692078512
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad robotami budowlanymiNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalacje zasilania elektrycznegoRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

TELBUD SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL · lot 0
1 160 667,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283759 z dnia 2022-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Real. inwest. w sys. zaprojektuj i wybuduj pn.: Modernizacja kom. głosowej pomiędzy stanowiskami w stacjach GPZ Bogumiłów, GPZ Kleszczów, GPZ Żłobnica i w budynku A-300, a Operat. Sieci Przesyłowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647983

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 47

1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 447316639

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.kleszczow.pl/procurements

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Real. inwest. w sys. zaprojektuj i wybuduj pn.: Modernizacja kom. głosowej pomiędzy stanowiskami w stacjach GPZ Bogumiłów, GPZ Kleszczów, GPZ Żłobnica i w budynku A-300, a Operat. Sieci Przesyłowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56e33372-dff3-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283759

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00051094/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja komunikacji głosowej pomiędzy stanowiskami w stacjach GPZ Bogumiłów, GPZ Kleszczów, GPZ Żłobnica i w budynku A-300, a Operatorem Sieci Przesyłowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195544/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 992206,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji w systemie zaprojektuj i wybuduj obejmująca przebudowę istniejącej komunikacji głosowej systemu dyspozytorskiego sieci dystrybucyjnej Gminy Kleszczów (OSD – Operator Sieci Dystrybucyjnej) w celu dostosowania jej do spełniania wymagań technicznych dla systemów komunikacji głosowej NCER dla istotnych obiektów elektroenergetycznych. Przede wszystkim wymagana jest wysoka dostępność realizowanych usług. Jako podstawowy mechanizm zapewnienia niezawodności wymaga się użycia struktury z nadmiarowym sprzętem (redundancja). Dlatego przewiduje się instalację nowej, zdublowanej centrali telefonicznej. Redundancja będzie polegała na instalacji i uruchomieniu dwóch równoważnych modułów telefonicznych zdolnych realizować te same funkcje i usługi. Przewiduje się instalację jednego z modułów w dotychczasowej lokalizacji w Rogowcu (A300), a drugiego w GPZ Bogumiłów. Moduł zainstalowany w bud. A300 w Rogowcu należy traktować jak moduł główny, natomiast w GPZ Bogumiłów – jak moduł rezerwowy. W przypadku awarii jednego z modułów, dyspozytorzy będą mieli dostęp do łączy zewnętrznych jak w sytuacji normalnej pracy systemu. Nowy system będzie pełnił równolegle funkcję centrali ruchowej (technologicznej) jak i systemu łączności krytycznej NC ER. Zasilanie gwarantowane 230VAC (dwa obwody na każdą centralę) zapewnia Zamawiający.
2. Wykonawca udzieli na cały przedmiot zamówienia minimum 5 – letniej gwarancji i rękojmi.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załączony do niniejszej SWZ program funkcjonalno – użytkowy przedsięwzięcia pn. „Modernizacja komunikacji głosowej pomiędzy stanowiskami w stacjach GPZ Bogumiłów, GPZ Kleszczów, GPZ Żłobnica i w budynku A-300, a Operatorem Sieci Przesyłowej” oraz wymagania szczególne określone w SWZ i umowie przez Zamawiającego.
Prace budowlane należy wykonać w oparciu o dokumentację projektową i STWIORB. Kosztorys, który zgodnie z warunkami Umowy Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu ma obejmować faktyczne roboty i dostosowane do nich KNR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45000000-7 - Roboty budowlane

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1160667,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1160667,19 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1160667,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TELBUD S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7790000681

7.3.3) Ulica: Krauthofera 23

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-203

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1160667,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane