Modernizacja budynku Przedszkola Specjalnego nr 213 przy ul. Teligi 1 w Warszawie.

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00283775
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00283775/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-07-29 11:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9821d85f-db3f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i murowePokrywanie podłóg i ścianWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ ORZECHOWSKIWarszawa, PL · lot 0
3 037 017,13 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00283775 z dnia 2022-07-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Przedszkola Specjalnego nr 213 przy ul. Teligi 1 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 443 73 31

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku Przedszkola Specjalnego nr 213 przy ul. Teligi 1 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9821d85f-db3f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00283775

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016469/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja budynku Przedszkola Specjalnego nr 213 przy ul. Teligi 1 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00174591/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 41/WZP/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2625655,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynku Przedszkola Specjalnego nr 213 przy ul. Teligi 1 w Warszawie.
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie całości robót budowlanych opisanych w projekcie technicznym instalacji sanitarnej i elektrycznej oraz część dokumentacji projektowej branży budowlanej tj.:
1. Kompleksowa modernizacja instalacji elektrycznej, teletechnicznej, odgromowej, urządzeń rozdzielczych,
2. Kompleksowa modernizacja instalacji wodociągowej, sanitarnej, kanalizacyjnej, a także deszczowej w całym budynku
3. Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania oraz wentylacji w zakresie projektowym
4. Roboty rozbiórkowe w zakresie parteru i piętra
5. Roboty murowe w zakresie parteru i piętra
6. Rozbiórka istniejącego pokrycia dachu wraz z obróbkami blacharskimi
7. Kompleksowa modernizacja pokrycia dachowego
8. Wymiana wyłazu dachowego
9. Wykonanie nowych posadzek w całym budynku (bez pomieszczenia -1.13)
10. Wykończenie ścian w całym budynku (oprócz ścian w piwnicy przewidzianych do rozbiórki)
11. Wykonanie wszystkich łazienek zgodnie z dokumentacją projektową PTA i wyposażeniem
12. Wykonanie nowych drzwi zewnętrznych wejściowych przesuwnych wraz z ścianką szklaną
13. Przesunięcie fragmentu ogrodzenia
14. Oczyszczenie i przemalowanie całości ogrodzenia

Wymagania związane z realizacja zamówienia:

Realizacja robót nie powinna kolidować z normalnym funkcjonowaniem Przedszkola Specjalnego w trakcie trwania roku szkolnego. Roboty budowlane będą wykonywane w podziale na części budynku.

Wykonawca, od dnia 1 września 2022 r. obowiązany jest realizować roboty budowlane generujące hałas wewnątrz budynku po zakończeniu zajęć przedszkolnych. Zajęcia przedszkole odbywają się w godzinach 7-17.
Od września 2022 r. należy przewidzieć konieczność zabezpieczania budynku przedszkola przed zapyleniem.

Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
2. Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia, że czynności w zakresie realizacji zamówienia na roboty budowlane, przez cały okres wykonywania Przedmiotu Umowy, będą wykonywane przez osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu Pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę.
3. Warunek, o którym mowa w ust. 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących czynności w zakresie robót budowlanych, w tym w szczególności wykonujące prace przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych, roboty w zakresie stolarki budowlanej, roboty w zakresie wykonywania pokryć dachowych, inne, podobne roboty specjalistyczne, prace związane z zagospodarowaniem terenu i prace porządkowe.
4. Szczegółowy opis obowiązków wynikających z klauzuli społecznej znajduje się w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ, stanowiący jednocześnie załącznik do projektowanych postanowień umowy oraz:
1) Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ;
2) Dokumentacja projektowa - stanowiąca załącznik nr 6a do SWZ, będąca jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy
3) Przedmiar robót, stanowiący załącznik nr 6b do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, stanowiąca załącznik nr 6c do SWZ, będąca jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy
5) Wzór materiałów informacyjnych, stanowiący załącznik nr 6d do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem do projektowanych postanowień umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3037017,13 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5961103,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3037017,13 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Iwest-Toor Usługi w Budownictwie Tomasz Orzechowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222133750

7.3.3) Ulica: Stanisława Wojciechowskiego 36 lok. 23B

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-495

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3037017,13 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-07-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane