Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności dla branży spożywczej w dziedzinie przetwórstwo mleczarskie w Zespole Szkół Zawodowych im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem
Powiat Wysokomazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00002998
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00002998/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-02 14:11
- Lokalizacja
- Wysokie Mazowieckie, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e398c40-1e04-4b4a-a212-c41b9607f796
- Identyfikator
- 7221600038
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00002998 z dnia 2025-01-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności dla branży spożywczej w dziedzinie przetwórstwo mleczarskie w Zespole Szkół Zawodowych im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wysokomazowiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ludowa 15A
1.5.2.) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862752417
1.5.8.) Numer faksu: 862753153
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@wysokomazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wysokomazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e398c40-1e04-4b4a-a212-c41b9607f7961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności dla branży spożywczej w dziedzinie przetwórstwo mleczarskie w Zespole Szkół Zawodowych im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e398c40-1e04-4b4a-a212-c41b9607f796
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00002998
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039325/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Utworzenie i wsparcie funkcjonowania BCU dla branży spożywczej w dziedzinie przetwórstwo mleczarskie w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Konkurs Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs) nabór 20242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534837
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6597933,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj inwestycji polegającej na budowie Branżowego Centrum Umiejętności dla branży spożywczej w dziedzinie przetwórstwo mleczarskie w Zespole Szkół Zawodowych w Wysokie Mazowieckie;
W ramach zadania Wykonawca będzie zobowiązany do:
Wykonania projektu budowlanego, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz Programem Funkcjonalno-Użytkowym oraz do wystąpienia i uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę,
Wykonania projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,
Wykonania robót budowlanych zgodnie z zaakceptowaną przez Zamawiającego dokumentacją projektową i prawomocną decyzją o pozwoleniu na budowę,
Opracowania dokumentacji powykonawczej po zrealizowaniu robót budowlanych oraz uzyskania niezbędnych decyzji pozwalających na użytkowanie obiektu,
Sprawowania nadzoru autorskiego podczas realizacji zadania objętego dokumentacją projektową opracowaną przez Wykonawcę.
Miejsce realizacji zadania: Działki o nr ewid. 1464 oraz nr 1462 Obręb 0001 Wysokie Mazowieckie;
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera PFU stanowiący Załącznik do SWZ oraz Załącznik do SWZ - Ogólne wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów
45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9803100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17213382,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9803100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MASTER Emil Borys Sp. jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7221459976
7.3.3) Ulica: 1 Maja 27
7.3.4) Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
7.3.5) Kod pocztowy: 18-200
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9803100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |