Odbiór odpadów komunalnych z Oddziałów Zamawiającego
Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans” Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00284289
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-07-29 12:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261736429
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadów
Wykonawcy
10 przyznanych
"JARPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWólka Kosowska, PL
22 464 PLNWOJCIECH BYŚKINIEWICZWarszawa, PL
23 587,2 PLNPREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 331,68 PLN"JARPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWólka Kosowska, PL
22 464 PLNREMONDIS OTWOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOtwock, PL
15 949,44 PLNREMONDIS OTWOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOtwock, PL
12 579,84 PLNREMONDIS OTWOCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOtwock, PL
15 949,44 PLNWOJCIECH BYŚKINIEWICZWarszawa, PL
21 340,8 PLNJOLANTA ZAGÓRSKAGlinianka, PL
4773,6 PLNWOJCIECH BYŚKINIEWICZWarszawa, PL
21 340,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.