Świadczenie usług asystenta osobistego osoby niepełnosprawnej w 2022 r. w ramach programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2022”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00284303
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-07-29 12:56
Lokalizacja
Brzeźnica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5512063259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

Wykonawcy

14 przyznanych

Alicja SikoraBrzeźnica, PL
11 880 PLN
Szymon WieczorekKopytówka, PL
11 880 PLN
Małgorzata DudaWyźrał, PL
11 160 PLN
Renata Brania-GugułaRyczów, PL
5400 PLN
Monika TyrałaRyczów, PL
5940 PLN
Renata Brania-GugułaRyczów, PL
10 800 PLN
Bernadetta BalonRyczów, PL
5940 PLN
Bernadetta BalonRyczów, PL
5940 PLN
Małgorzata DudaWyźrał, PL
5580 PLN
Teresa PaździorTłuczań, PL
5400 PLN
Bernadetta BalonRyczów, PL
5940 PLN
Monika TyrałaRyczów, PL
5940 PLN
Maria KajdasLaskowa, PL
11 520 PLN
Justyna PiórowskaLgota, PL
12 240 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.