Termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 13
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00284331
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00284331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-07-29 13:01
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e678ff3a-fea9-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5213792424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00284331 z dnia 2022-07-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 13
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394
1.3.) Oddział zamawiającego: SPS 394
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367990082
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mahatmy Gandhiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-645
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp394@edu.um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szkolapodstawowa394.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.mbfo.waw.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e678ff3a-fea9-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-07-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246405/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 26/MBFO/SPS394/3/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 711955,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja (docieplenie) dachów w budynku Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 394 przy ul. Mahatmy Gandhiego 13, w tym m.in.:
a) prace rozbiórkowe,
b) naprawa gzymsu żelbetowego,
c) roboty murarskie attyk, kominów, wyłaz. Wykonanie podkonstrukcji żelbetowej,
d) termomodernizacja pokrycia dachowego, obróbki blacharskie, rynny rury spustowe,
e) montaż systemu asekuracji,
f) instalacja odgromowa,
g) rusztowanie,
h) składowanie, transport wywóz i utylizacja gruzu,
i) ocieplenie ściany attyki.
Wymienione wyżej roboty muszą być wykonane zgodnie z projektem architektoniczno-budowlanym (załącznik nr 11 do SWZ), specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 12 do SWZ) oraz z przedmiarem robót (załącznik nr 10 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyćna sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1963043,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1963043,24 PLN
| 2022-07-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |